Preventan Junior ovocný mix 90 tablet + dárek

Doplněk stravy

Skladem na e-shopu

409

Cena za 100 g: 568 Kč

O produktu

Preventan Junior + Vitamin C jsou cucavé tablety s příchutí jablka, brusinky a grapefruitu určené k dlouhodobějšímu užívání. Obsahují aktivní látku ProteQuine® (aminokyseliny, oligopeptidy, nukleotidy) a rozpustnou vlákninu inulin. Navíc jsou obohaceny o vitamin C, který přispívá k normální funkci imunitního systému i ke snížení míry únavy a vyčerpání. Tablety neobsahují cukr – jsou slazeny sladidlem z rostliny stévie sladké a xylitolem, který nepřispívá k tvorbě zubního kazu. Tablety jsou vhodné pro děti od 3 do 15 let. Uvnitř balení naleznete malý dárek!

Hlavní vlastnosti:

  • cucavé tablety s ovocnou příchutí
  • obsahuje unikátní směs biologicky aktivních látek ProteQuine®
  • s vitaminem C, který podporuje imunitní systém

Dávkování

1x denně 1 tableta (pastilka). Nechte volně rozplynout v ústech.

Složení

1 tableta obsahuje: ProteQuine® (oligopeptidy, nukleotidy, aminokyseliny) 1 mg, Inulin 207 mg, Vitamin C 12,8 mg. 

Tableta s příchutí brusinky: Zahušťovadlo: sorbitol, inulin (vláknina z čekanky); zahušťovadlo: xylitol; regulátor kyselosti: kyselina citronová; vitamin C (kyselina L-askorbová); barvivo: betanin; protispékavá látka: stearan hořečnatý; aroma brusinka; sladidlo: steviolglykosidy; ProteQuine®. Tableta s příchutí jablka: Zahušťovadlo: sorbitol, inulin (vláknina z čekanky); zahušťovadlo: xylitol; regulátor kyselosti: kyselina citronová; vitamin C (kyselina L-askorbová); protispékavá látka: stearan hořečnatý; barvivo: kurkumin; aroma jablko,; sladidlo: steviolglykosidy; ProteQuine®; barvivo chlorofyl. Tableta s příchutí grapefruitu: Zahušťovadlo: sorbitol, inulin (vláknina z čekanky); zahušťovadlo: xylitol; regulátor kyselosti: kyselina citronová; vitamin C (kyselina L-askorbová); protispékavá látka: stearan hořečnatý; barvivo: kurkumin; aroma grapefruit,; sladidlo: steviolglykosidy; ProteQuine®.

Upozornění

Doplněk stravy se sladidlem. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno pro děti do 3 let. Není určeno jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. Ukládejte mimo dosah dětí! Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky.