Priessnitz Žilní výživa tob.60+30 + dárek mazání

Doplněk stravy

Značka: PRIESSNITZ
Priessnitz® Žilní a cévní výživa je doplněk stravy v tobolkách, který díky svému unikátnímu složení přispívá k normálnímu kardiovaskulárnímu zdraví (trans-resveratrol).

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50050177

Priessnitz® Žilní a cévní výživa
Pro zdraví žilního a cévního systému!

Užití

Priessnitz Žilní a cévní výživa obsahuje trans-resveratrol, který přispívá k normálnímu kardiovaskulárnímu zdraví, a vitaminy B12 a B6, které přispívají k normální tvorbě červených krvinek. Užívá se pouze 1 tobolka denně.

Dávkování

1 tobolka denně. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Příznaky

Pro komfort dolních končetin.

Složení

Hesperidin - extrahovaný z citrusových plodů (55mg/tob.), Diosmin - extrahovaný z citrusových plodů (240mg/tob.), R.I.M. concentrate - směs extraktu z plodů vinné révy s obsahem glykosidů a extraktu z pivních kvasnic s obsahem trans-resveratrolu a jeho beta-1,3/1,6 D-glukanu v poměru 1:1 (110mg/tob.), Kyanokobalamin - vitamin B12, Kyselina listová - vitamin B11, Kyselina pantotenová - vitamin B5 (30mg/tob.), Pyridoxin - vitamin B6 (2mg/tob.)

Informace o firmě

www.simply-you.cz

Výrobcem produktu je Simply You Pharmaceuticals a.s. - dynamicky rostoucí společnost specializující se na výzkum, vývoj, výrobu a distribuci vysoce kvalitních nutraceutik, farmakosmetiky a zdravotnických prostředků.Naše přípravky se vyznačují vysokou kvalitou, účinností a konkurenceschopnou cenou.Aktivity společnosti Simply You Pharmaceuticals a.s. jsou rozprostřeny celosvětově, produkty společnosti jsou distribuovány do téměř dvou desítek zemí.Výrazné investice do výzkumu, vývoje, moderních technologií a efektivnosti procesů umožňují vysokou míru uspokojení potřeb našich zákazníků.Poskytujeme komplexní informační servis jak lékařům a lékárníkům, tak spotřebitelům, kteří aktivně pečují o své zdraví.Naší filozofií je aktivně se podílet na zlepšení zdraví zákazníků a přispívat tak k jejich šťastnějšímu a spokojenějšímu životu.

Odborná poznámka

Není určeno dětem. Není vhodné pro těhotné a kojící ženy. Ukládat mimo dosah děti! Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Současné užívání s léky předem konzultujte s lékařem nebo lékárníkem.

 

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.