Revital Detox komplex 2x20 šumivých tablet + sportovní láhev

Doplněk stravy

Značka: REVITAL
Revital Detox – pro očistu těla a očistu jater. Obsahuje extrakty z aloe vera a ostropestřce mariánského. Jako dárek je sportovní láhev 0,5 l.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50106742

Revital Detox komplex je doplněk stravy v dárkovém balení, který obsahuje 2 druhy přípravků ve formě šumivých tablet a sportovní láhev 0,5 l jako dárek. Vhodné k detoxikaci celého organismu. Revital Detox komplex mohou užívat dospělí a děti od 12 let.

  • Revital Očista jater s obsahem extraktu z ostropestřce mariánského, který přispívá k normální činnosti jater a normálnímu trávení, k pročištění organismu. Napomáhá udržet normální hladinu cukru v krvi. Příznivě působí na přirozenou obranyschopnost-odolnost organismu. Antioxidant. Šumivé tablety s lahodnou příchutí černého rybízu.
  • Revital Očista těla s obsahem extraktu z aloe vera, který napomáhá detoxikaci organismu a normálnímu trávení. Přispívá k přirozené obranyschopnosti a působí jako antioxidant. Šumivé tablety s lahodnou příchutí citronu.

Dávkování:

Dospělí a děti od 12 let užívají 1 tabletu denně. Tabletu rozpusťte ve 200 ml vody.

Složení:

Revital Očista těla obsahuje 150 mg extraktu z aloe vera Barbadensis Miller v jedné tabletě.

Revital Očista jater obsahuje 150 mg extraktu z ostropestřce mariánského s obsahem 120 mg silymarinu.

Upozornění:

Nevhodné pro děti do 12 let a těhotné ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.