Revox Just Niacinamide 10% sérum 30 ml

Kosmetika

Značka: REVOX
Sérum Revox Just Niacinamide pomáhá zamezit vzniku nedokonalostí a vyhlazuje drsnou texturu pleti. Účinně redukuje suchá místa a zamezuje jejich vzniku.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
159 ušetříte 30 Kč

Původní cena 189 Kč, sleva 16%

O produktu

50131917

Potřebuje vaše pleť pořádnou dávku hydratace a zároveň péči o nedokonalosti? Sérum Revox Just Niacinamide 10% je denní hydratační sérum na obličej a krk s obsahem niacinamidu, které pomáhá zamezit vzniku nedokonalostí a vyhlazuje drsnou texturu pleti. Účinně redukuje suchá místa a zamezuje jejich vzniku. Niacinamid je formou vitamínu B3, který přispívá k tvorbě kožní bariéry, díky které je pleť chráněna před nepříznivými okolními vlivy.

Výsledek:

  • hydratuje pleť a pomáhá předcházet vzniku suchých a drsných míst
  • redukuje nedokonalosti pleti
  • pleť chrání před vnějšími vlivy

Použití

Aplikujte 1x denně 4-5 kapek produktu na vyčištěnou a suchou pleť. Produkt jemně vmasírujte do pleti až do úplného vstřebání. Další produkty nanášejte až v okamžiku, kdy je pleť zcela suchá. Používejte před nanesením hydratačního oleje nebo krému. Kombinujte s: Kyselinou hyaluronovou či kofeinovým sérem na oční okolí.

Upozornění

Používáte-li jiné sérum s niacinamidem nebo vitamínem C, aplikujte jej na jiné místo. Vlivem působení vitamínu C se niacinamid přeměňuje na niacin, který může způsobovat otékání pokožky a akné. Niacinamid snižuje účinnost vitamínu C. Před první aplikací se doporučuje provést test citlivosti. Pokud máte po použití nepříjemné pocity, prestaňte produkt používat.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.