Rene Furterer Triphasic Reactional Kit sérum + šampon na vypadávání vlasů

50111782

Kosmetika

3 za 2

Produkt již není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

Sérum: Okamžitě obnovuje růst vlasů způsobené jejich reakčním vypadáváním. Nejčastější příčinou těchto problémů je stres, porod, kojení, nevyvážená dieta nebo medikamentózní léčba. Díky přírodnímu složení přípravek prokrvuje a vyživuje vlasovou pokožku a zároveň zajišťuje její přirozenou rovnováhu. Vlasy jsou pevnější, odolnější a vitálnější. Účinnost prokázána již od 1. měsíce používání.

Šampon: Exkluzivní patentované složení, které přispívá ke zpomalení vypadávání vlasů a ke stimulaci jejich růstu. Vlasy jsou silnější, snadno se rozčesávají a jsou hebké a lesklé.

Výsledek:

  • rychlá účinnost při reakčním vypadávání vlasů
  • stimuluje vlasovou pokožku
  • pevnější a vitálnější vlasy

Jak rozlišit chronické od reakčního vypadávání

Reakční vypadávání vlasů: Zaznamenali jste pokles hustoty vlasů po dobu kratší než 3 měsíce. Vaše vlasy hojně a náhle vypadávají. Najdete je všude: na polštáři, v kartáči na vlasy, na prstech.

Chronické (progresivní) vypadávání vlasů: Pozorovali jste pomalý, postupný pokles hustoty vlasů po dobu delší než 6 měsíců, což vedlo k řídkým a tenkým vlasům. Máte rodinnou anamnézu ztráty vlasů.

Použití

Sérum: 1x týdně aplikujte na vlasovou pokožku. Neoplachujte. Balení obsahuje tříměsíční kúru.

Šampon: Nanášejte na mokrou vlasovou pokožku, vytvořte pěnu a masírujte krouživými pohyby od týlu směrem k temeni hlavy. Nechte působit 1–3 minuty a důkladně opláchněte. Pro časté použití.

Složení

Výtažek z brazilského ženšenu, který pochází amazonského deštného pralesa. Tato látka s bezkonkurenční účinností maximalizuje příjem základních prvků do vlasů a aktivuje růstový faktor VEGF, který zlepšuje mikrocirkulaci, čímž se stimuluje růst, její účinnost při prevenci vypadávání vlasů vedla k patentu.

Sérum: Olej z citronovníku. Vzácný esenciální olej se extrahuje z kůry a používá se pro stimulující a antiseptické vlastnosti.

Šampon: Esenciální oleje z pomerančovníku, levandule a rozmarýnu zlepšují mikrocirkulaci ve vlasové pokožce.