Ostatní

Rolser Jet LN Joy 40 l taška na kolečkách červená

Značka: ROLSER

Rolser Jet LN Joy je moderní taška na kolečkách z ultralehkých materiálů, kterou snadno ovládnete jednou rukou. Nabízí objem 40 l a nosnost až 40 kg.

Skladem na e-shopu
899

Cena za 1 kus(tbl): 899,00 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč. Limit pro přihlášené je 399 Kč.

O produktu: Rolser Jet LN Joy 40 l taška na kolečkách červená

50154396

Úvod

Ultralehká a snadno ovladatelná taška na kolečkách se stane věrným pomocníkem všech, kteří nechtějí zatěžovat svá záda! Díky modernímu designu už dávno není výsadou jen seniorů, poslouží skvěle i dětem, studentům nebo sportovcům. Model Rolser Jet LN Joy má konstrukci vyrobenou z kombinace hliníku a lehčeného polymeru EVA, díky kterým patří se svou hmotností 0,94 kg (bez tašky) mezi ty nejlehčí konstrukce na trhu. Dvojice hladkých tichých kol klasické velikosti a ergonomické protiskluzové držadlo zajišťují skvělou ovladatelnost na městských nerovnostech. Podvozek je vybaven přední oporou, která umožňuje tašku odstavit volně do prostoru. Oporu lze snadno sklopit, čímž dosáhnete plochého tvaru tašky a snadno ji tak uložíte třeba za skříň. Výška konstrukce 97,5 cm je vhodná pro uživatele nižší a střední postavy.

 

Taška z pevného a nepromokavého materiálu uveze až 40 kg

Hlavní úložný prostor tašky nabízí objem 40 L a maximální nosnost až 40 kg (doporučené zatížení je 25 kg). Vnitřek tašky není nijak členěný a zavírání tašky je řešeno stahovací šňůrkou s pojistkou a stylovou klopou. Taška je na vozík navlečena přes velké textilní poutko a v horní části připevněna suchým zipem, lze ji tedy snadno odepnout a vyčistit. Jelikož je vyrobena z pevného a nepromokavého materiálu, stačí k její údržbě vlhký hadřík či houbička. Materiál lze také impregnovat a zajistit mu tak delší životnost.

Hlavní vlastnosti:

  • lehká a kvalitní konstrukce s výškou 97,5 cm
  • tichá kolečka
  • nepromokavý materiál
  • snadná údržba
  • objem 40 litrů
  • nosnost až 40 kg
  • více než 50 let tradice výroby ve Španělsku
  • záruka 5 let

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.