Doplněk stravy

Biotter Rybí tuk s vitamíny a Omega-3 kyselinami 60 kapslí

Značka: BIOTTER

Biotter Rybí tuk s vitamíny a Omega-3 kyselinami obsahuje olej z tresčích jater bohatý na vitamíny A a D a nenasycené mastné kyseliny EPA a DHA.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: Biotter Rybí tuk s vitamíny a Omega-3 kyselinami 60 kapslí

50086300

Úvod

Rybí tuk s vitamíny a Omega-3 kyselinami je doplněk stravy obsahující olej z tresčích jater, který je bohatý na vitamíny A a D a Omega-3 kyseliny.

Vitaminy A a D jsou důležité pro organismus. Přispívají k normální funkci imunitního systému. Vitamín A napomáhá udržovat normální stav pokožky, sliznice a zraku. Vitamín D přispívá k normálnímu vstřebávání vápníku a fosforu, pomáhá udržovat normální stav kostí a zubů, přispívá k normální činnosti svalů.

Přípravek je určen pro dospělé.

Jak užívat Biotter Rybí tuk s vitamíny a Omega-3 kyselinami:

Dospělí užívají 1 kapsli denně během jídla nebo ihned po jídle. Zapít nejméně polovinou sklenice vody.

Složení:

1 kapsle obsahuje omega-3 mastné kyseliny 550 mg, EPA (eikosapentaenová kyselina) 44 mg, DHA (dokasahexaenová kyselina) 49,5 mg, vitamin A (retinylpalmitát) 800 µg, vitamin D3 (cholekalciferol) 5µg.

Upozornění:

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek se nesmí používat jako náhrada plnohodnotné stravy. Doplňky stravy nenahrazují vyváženou stravu a zdravý životní styl. Těhotným ženám a kojícím matkám doporučujeme poradit se s lékařem. Výrobek není určen pro děti do 3 let. Tento výrobek může obsahovat stopové množství sójového lecitinu ze sójových bobů. Uchovávejte mimo dosah dětí!


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.