516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

SAGE 800CP lis na citrusy

Akce -4%
SAGE 800CP lis na citrusy

SAGE 800CP lis na citrusy

50105478
Elektronika
6 490 Kč 6790 Kč
Skladem na e-shopu

S lisem na citrusy Sage získáte čerstvou ovocnou šťávu plnou vitamínů. Přístroj má příkon 110 W a jednu rychlost lisování. Disponuje bezpečnostním systémem a k práci využívá patentované sklopné rameno.

Podrobné informace o produktu

Ovocná šťáva je výborným zdrojem vitamínů, minerálů a dalších významných nutričních látek. Společnost Sage vytvořila lis na citrusy, který slouží k odšťavňování pomerančů, citronů, limetek či grepů. V balení naleznete dva filtry, které použijete v závislosti na tom, jakou konzistenci výsledné šťávy požadujete, tedy jestli chcete mít ve sklenici čistou šťávu, nebo i dužinu, která nabízí extra přísun vlákniny. K maximálnímu vyšťavení poslouží patentované sklopné rameno.

Bezpečnostní pojistka

Lis na citrusy pracuje rychle a bezpečně. Pokud není přístroj správně sestaven, ochranná pojistka zabrání jeho spuštění, aby nedošlo ke vzniku nehody. Praktická je i hubice s uzávěrem, se kterou máte jistotu, že nebude odkapávat šťáva na kuchyňskou desku poté, co vyjmete sklenici. Lis pracuje s jednou univerzální rychlostí, nemusíte proto nic dlouho a složitě nastavovat, stačí pouze stisknout tlačítko začátku a konce lisování. Po skončení používání přístroj jednoduše rozložíte a všechny odnímatelné části můžete vložit do myčky nádobí, abyste je nemuseli čistit ručně.

Kategorie produktu

Parametry

Značka SAGE
EAN 9312432030090

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.