Salcura Daily Nourishing Spray denní výživný sprej 250 ml

Kosmetika

Značka: SALCURA
Okamžitá pomoc pro citlivou dětskou pokožku, která trpí extrémní suchostí. Ihned zmírňuje svědění a suchost pokožky. Oddaluje cykly svědění a nepohody.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
699

Cena za 100 ml: 280 Kč

O produktu

50119177

Neklid a nepohoda je způsob, jakým suchá a svědící pokožka volá o pomoc. Vyzkoušejte péči o suchou pokožku Salcura Bioskin a užijte si se svým dítětem den bez svědění a škrábání. Junior Daily Nourishing Spray je balzámem pro dětskou pokožku, která trpí extrémní suchostí. Obsahuje přírodní oleje a rostlinné extrakty a je bohatý na minerály a vitamíny. Proniká hluboko do pokožky a sytí ji živinami, aby byla silnější a odolnější. Okamžitě zmírňuje svědění a suchost pokožky. Oddaluje cykly svědění a nepohody. Děti nemívají trpělivost s roztíráním krému, a tak je aplikace sprejem velmi praktická: stačí nastříkat na pokožku a není třeba roztírat. Sprej je určen pro citlivou dětskou pokožku a je vhodný i pro kojence již od 3 měsíců. Vhodný také pro pokožku se sklonem k ekzému, lupénce nebo přecitlivělosti.

Výsledek:

  • okamžitě zmírňuje svědění a suchost pokožky
  • hydratuje pokožku a živí ji vitaminy a minerály
  • rychlá aplikace bez roztírání

Složení

Olej z pšeničných klíčků, extrakt z rakytníku, rozmarýnu, olivový olej, olej ze světlice barvířské, rozmarýnový olej, levandulový olej, Aloe vera, vitamin E, betakaroten, hydratační složky.

Použití

Aplikujte na nejvíce postižená místa dle potřeby 3-4x denně. Po zmírnění potíží můžete počet aplikací snižovat. Jakmile se pokožka vrátí do relativně normálního stavu, využijte výživného spreje alespoň 2-3x týdně, to by Vám mělo pomoci udržet nepříjemné projevy suché pokožky pod kontrolou. Pokud aplikujete sprej na pokožku okolo očí, stříkněte přípravek nejprve na tampon a teprve potom naneste na pokožku.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.