SALVEST Põnn BIO Boloňské špagety 6x120 g

Potravina pro zvláštní výživu

Značka: SALVEST
Zeleninovo-masový příkrm Salvest Põnn v praktické kapsičce obsahuje BIO zeleninu, těstoviny a hovězí maso. Je vhodný pro kojence od ukončeného 8. měsíce.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

275 ušetříte 70 Kč

Původní cena 345 Kč , sleva 20%

Nejnižší cena před slevou: 345 Kč

Cena za 100 g: 38 Kč

O produktu

50125822

Zeleninovo-masový příkrm pro kojence od ukončeného 8. měsíce věku v sobě ukrývá vyzrálá rajčátka, mrkev, dýni, hovězí maso, těstoviny, rýži, zeleninový vývar, směs bylinek, nepatrně česneku a kapku dobrého řepkového oleje. Neobsahuje přidaný cukr, umělá barviva, aromata ani konzervanty. Kapsička je opatřena praktickým uzávěrem pro případ, že malý strávník nesní celé balení najednou. Díky tepelnému opracování a šetrné sterilizaci není nutné kapsičku před otevřením uchovávat v lednici. Při zavádění příkrmů je velmi důležitá jejich pestrost, proto můžete vybírat z celé řady produktů Põnn a dopřát tak děťátku každý den jinou chuť

Hlavní vlastnosti:

  • obědový příkrm z BIO zeleniny, těstovin, rýže a masa
  • vhodný pro kojence od ukončeného 8. měsíce
  • bez přidaného cukru, umělých barviv, aromat či konzervantů

Složení

Bio rajčata (31 %), voda, bio mrkev, bio dýně, bio těstoviny [obsahující mouku z tvrdé PŠENICE] (6 %), bio hovězí maso (6 %), bio rýže, řepkový olej, bio bylinky a koření (česnek, bazalka, oregano, petržel). Obsahuje lepek. Alergeny jsou označeny VELKÝM písmenem.

Použití

Výrobek ohřejte klasicky v kastrůlku na 40 °C a můžete servírovat. Začněte s krmením malou lžičkou, zpočátku jednu až dvě čajové lžičky denně a množství postupně zvyšujte. Kapsička není určena k ohřevu v mikrovlnné troubě.

Upozornění

Neotevřený výrobek se skladuje při běžné pokojové teplotě. Otevřenou kapsičku znovu uzavřete a skladujte v chladničce po dobu maximálně 24 hodin. Minimální trvanlivost je uvedena na obalu.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.