Schisandra-Antrodia Camphorata Capsule doplněk stravy  五味樟芝胶囊 48 kapslí

Schisandra-Antrodia Camphorata Capsule doplněk stravy 五味樟芝胶囊 48 kapslí

50096505
Doplněk stravy
Více o legislativě
1 799 Kč 37 Kč / 1 kus(tbl)

Doplněk stravy.

Podrobné informace o produktu

Název: Schisandra-Antrodia Camphorata Capsule doplněk stravy  五味樟芝胶囊

Interní skupina: pročištění, imunita, zklidnění

Složení a vztah ke zdraví dle EFSA

- outkovka kafrová – plod;

- kustovnice čínská – výtažek;

- klanopraška  čínská - plod: adaptogen – stres; adaptogen; antioxidant; normální trávení a funkce jater, pročištění; normální funkce dýchacího systému, tonikum  - podpora mentální pohody;

- hloh peřenoklanný – výtažek;

- lopuch větší – oddenek: normální činnost střev -  prebiotikum; normální funkce horních cest dýchacích/imunita; normální stav pokožky; normální trávení; vylučování vody z organizmu; normální stav kloubů a chrupavek; vylučování - pročištění těla; normální hladina glukózy v krvi; pročištění krve; 

Přídatné látky: želatina (kapsle)

Čisté množství potraviny: 39,8g

Dávkování: doporučená denní dávka je 2 kapsle 2x denně

Balení: 48 kapslí/dóza, 1 dóza/balení

 

Zajímavost o produktu (níže uvedený text není zdravotní tvrzení, pouze poukázání na postavení produktu v historii a ve východní medicíně)

Klanopraška čínská – Schizandra, dle TČM  doplňuje čchi srdce XIN QI XU, uklidňuje ducha SHEN. Řeší nedostatečnost krve a jinu v srdci a v ledvinách – podrážděnost, nespavost, bušení srdce. Posiluje čchi sleziny (imunita) a ochraňuje XIN. Tato bylina dle TČM působí proti únavě a regeneruje játra. Působí antistresově a odstraňuje únavu.

Popis: Původní tradiční receptura pomáhá pročištění organismu, posílení imunity a nastolení duševní pohody. Díky obsahu přírodních antioxidantů a prebiotik pro podporu normálního trávení a funkce jater, pročištění organismu a pro posílení imunity.

Použití: Přípravek s obsahem přírodních antioxidantů a prebiotik se využívá na podporu normálního trávení a funkce jater, pročištění organismu a pro posílení imunity.

Uchovávání: Uchovávejte v původním balení při pokojové teplotě (do 25° C), na suchém místě, mimo dosah přímého slunečního světla a mimo dosah dětí!!!

Upozornění: Nepoužívejte tento doplněk stravy jako náhradu za zdravou pestrou stravu. Nepřekračujte doporučenou denní dávku přípravku. Přípravek není vhodný pro těhotné a kojící ženy. Tento přípravek není určen pro děti.

Parametry produktu

Forma Kapsle Pro koho Dospělý
EAN 4897022890070

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.