SENCOR SFR 9300BK multifunkční hrnec

Elektronika

Značka: SENCOR
Multifunkční hrnec SENCOR SFR 9300BK umožňuje variabilní tepelné úpravy s 18 programy, zkracuje proces vaření více jak o polovinu. Součástí balení je bohaté příslušenství.
Skladem na e-shopu
2 399 ušetříte 291 Kč

Původní cena 2 690 Kč sleva 11%

O produktu

50137232

Rádi si pochutnáváte na dobrém jídle, ale hledáte zdravější a snadnější způsob jeho přípravy? Multifunkční hrnec SENCOR SFR 9600BK umožní uvařit plnohodnotné jídlo plné chutí a živin, aniž byste museli použít mnoho tuku, soli nebo koření. Příprava perfektního pokrmu vás stojí jen zlomek času, a navíc vás bude bavit. Hrnec je vybaven kvalitní varnou nádobou o objemu 4,8 l, která nakrmí i početnější domácnost. Varná nádoba je velice kvalitní, její vnitřek je potažen vrstvou, která je nepřilnavá, a to pro všechny nabízené tepelné úpravy. Suroviny stačí jen nakrájet, vložit do hrnce, zvolit režim a je to!  

SENCOR SFR 9300BK multifunkční hrnec8

18 automatických programů a vaření ve vakuu

Hrnec nabízí 18 automatických programů: Sous Vide, prudké osmažení, opékání, grilování, pečení, vaření, smažení, pomalé vaření, rychlý vývar, fritování, Hot Pot, vaření na páře, vaření rýže, fondue, jogurt, popcorn. Můžete ale také využít možnosti vlastního nastavení času i teploty v rozmezí 40-240 °C. Díky funkci Keep Warm můžete udržovat hotový pokrm teplý tak dlouho, jak potřebujete, nebo zvolte odložený start vaření a vychutnejte si své oblíbené jídlo čerstvě připravené po příchodu z práce. Program vaření ve vakuu je velmi oblíbená kuchařská metoda. Úprava Sous-Vide je vaření při konstantní nízké teplotě ve vzduchotěsném umělohmotném obalu, který je následně ponořen do vodní lázně. Takto můžete připravovat například maso, ryby, zeleninu, ale třeba i vajíčka. Výsledek je doslova explozí výrazných a šťavnatých chutí, které si prostě zamilujete.

SENCOR SFR 9300BK multifunkční hrnec9

Rychlý a energeticky výhodný provoz

Výkon 1800 W zajistí rychlé zahřátí a bleskovou přípravu jídla. Časovým spínačem se zvukovou signalizací vás přístroj upozorní, až bude pokrm hotový. Provoz hrnce je energeticky znatelně méně náročný než u klasického elektrického nebo indukčního sporáku. K tomu všemu vaří stejnoměrně, a to i bez přidání tuku.

Hlavní vlastnosti:

 • umožňuje multifunkční tepelné úpravy s 18 programy
 • zkracuje proces vaření více jak o polovinu
 • bohaté příslušenství
 • snadno ovladatelný podsvícený digitální LED displej
 • objem vnitřního hrnce 4,8 l
 • vyjímatelný hrnec má vysoce kvalitní nepřilnavý vnitřní povrch z hliníkové slitiny
 • hrnec může být uložen do ledničky a být umýván v myčce na nádobí
 • elegantní celočerný design zapadne do interiéru každé kuchyně
 • digitální nastavení teploty v rozmezí 40–240 °C
 • funkce odloženého startu/vaření
 • funkce KEEP WARM - udržování teploty pokrmu
 • možnost vlastního nastavení času a teploty

SENCOR SFR 9300BK multifunkční hrnec7


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.