SENCOR SNB 6606NP nutri mixér

50113558

Elektronika

Skladem na e-shopu

1 333 ušetříte 2166 Kč

Původní cena 3499 Kč, sleva 62%

O produktu

Pulzní nutri mixér Sencor SNB 6606NP se postará o přípravu dokonalých smoothies, do kterých extrahuje výživné látky obsažené v semínkách, oříškách, obilovinách a ovoci a zelenině, jež běžný mixér nedokáže tak důkladně zpracovat. Kromě sportovních drinků je mixér ideální na přípravu polévek, omáček, koktejlů, dětských pokrmů apod.

Výkonný a bezpečný

O dokonalé rozmělnění se stará šest mimořádně kvalitních nožů s vrstvou titanu. Na výběr máte ze tří přednastavených programů: Pulse mixuje a drtí led, Blend připravuje osvěžující ovocná smoothies a Extra Blend je vhodný na přípravu zeleninových smoothies.

Díky neklouzavé základně je mixér stabilní. Důsledné zabezpečení pak představuje mechanismus, který neumožní spuštění přístroje, pokud není ve správné poloze a správně zajištěný. Dokonale pohodlná je také údržba – vyčištění snímatelných dílů můžete bez obav svěřit myčce nádobí.

Bohaté příslušenství

Je obvyklé, že k mixéru dodává výrobce i mixovací nádobu, respektive láhev, ale Sencor nešetřil a přibalil jich hned pět. Dvě o objemu 0,6 litru, dvě o objemu 0,8 litru a jednu 1,2litrovou. Lahve jsou vyrobené z velmi odolného a bezpečného materiálu TRITAN, který neobsahuje BPA. K lahvím samozřejmě dostanete i víčka, a to 4× víčko s otvorem na pití a 1× utěsňovací víčko.

Hlavní vlastnosti:

  • příkon 1 200 W
  • 1,2m přívodní kabel
  • 6 nožů s titanovým povrchem
  • tři přednastavené režimy (Pulse, Blend, Extra Blend)
  • pět nádob v balení (2× 0,6 l, 2× 0,8 l, 1× 1,2 l)
  • nádoby vyrobené z odolného TRITANu (bez obsahu BPA)
  • 4× víčko s otvorem na pití, 1× utěsňovací víčko

Parametry
Značka SENCOR
EAN 8590669233137