SENCOR SOC 3373BW Couple Set sonický zubní kartáček 2 ks

Elektronika

Značka: SENCOR
5.0
Zubní kartáček SENCOR SOC 3373BW nabízí 5 čisticích režimů s oscilací až 48 000/min. Baterie vydrží až 45 dní na jedno nabití. Kartáček je vodotěsný, lze ho umývat pod tekoucí vodou. Výhodné dvojbalení.
Skladem na e-shopu
1 999

O produktu

50137191

S pomocí zubního kartáčku SENCOR SOC 3373BW získáte snadno zářivý úsměv bez kazů a zubního plaku. Zařízení funguje na oscilační technologii, zvládá udělat až 48 000 oscilačních pohybů za minutu. Na výběr máte z pěti přednastavených čisticích programů, které slouží jak k důkladnému čištění, tak i k regeneraci citlivých zubů a dásní. Za pomoci vibrací se štětinky hlavice dostanou i do těžko přístupných mezizubních prostor, aby byly výsledky skutečně maximální a několikanásobně lepší než při využití běžného manuálního kartáčku. Tato sada obsahuje dva zubní kartáčky a čtyři hlavice za zvýhodněnou cenu.

SENCOR SOC 3373BW Couple Set sonický zubní kartáček 2 ks8

UV sterilizátor

Za pomoci časovače se budete moci důkladně soustředit na každou čtvrtinu svého chrupu, abyste nevynechali ani místečko. Přístroj je vybaven UV sterilizátorem, který jej pravidelně zbavuje škodlivých virů a bakterií, takže péče o dutinu ústní bude nyní ještě hygieničtější. O stavu baterie budete informováni za pomoci LED indikátoru, aby se nestalo, že kartáček vypoví službu právě v polovině čištění.

Obsah balení

V této výhodné sadě naleznete 2 těla kartáčku, 4 základní hlavice, 1 nabíjecí stanici se stojánkem v jednom a 2 přenosná pouzdra s USB konektorem a UV sterilizátorem s baterií.

SENCOR SOC 3373BW Couple Set sonický zubní kartáček 2 ks6

Technické parametry

  • výhodné dvojbalení sonických kartáčků
  • 5 přednastavených čistících režimů
  • pečuje o zdraví vašich dásní speciálně nastaveným kmitáním
  • rychlost stěrů je až 48 000 za minutu
  • LED ukazatel stavu baterie
  • IPX7 stupeň vodotěsné ochrany
  • výdrž baterie až 45 dní při každodenním čištění
  • tichý chod <65 dB

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.