Nupreme Shiitake extrakt 100 kapslí

Doplněk stravy

Značka: NUPREME
Houba tradiční čínské medicíny s vysokým obsahem bioaktivních látek. Extrakt z plodnice má ideální poměr aktivních látek: 30 % polysacharidů.
NAVÍC Nupreme Natural Vitamín C 90 kapslí Při nákupu tohoto produktu získáte NAVÍC Nupreme Natural Vitamín C 90 kapslí za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 3. 2023 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
405

Cena za 100 kusů: 405 Kč

O produktu

50120289

Doplněk stravy s extraktem shiitake. Shiitake neboli houževnatec jedlý je chutná houba oblíbená zejména v Asijské kuchyni. Díky množství obsažených bioaktivních látek se však stala i součástí tradiční čínské medicíny. Nupreme Shiitake pochází z ekologické produkce v lesnaté oblasti na severozápadě čínské provincie Kuang-tung, která má velmi příznivé enviromentální podmínky. Získaný extrakt z plodnice obsahuje ideální poměr aktivních látek: 30 % polysacharidů. Kapsle můžete polykat celé nebo je otevřít a jejich obsah přimíchat do polévek, omáček či smoothies.

Hlavní vlastnosti

  • extrakt z houby tradiční čínské medicíny
  • z čisté ekologické produkce
  • ideální poměr aktivních látek


Dávkování

Dospělí: 2-3 tobolky denně. Děti: 1 tobolka denně. Shiitake je vhodné užívat 3 týdny v měsíci a 1 týden vynechat, nebo 5 dní v týdnu a 2 dny pauza, nejlépe 20 minut před jídlem. Zapijte vodou nebo čajem.

Složení

Extrakt z plodnice shiitake (Lentinus edodes) v želatinových kapslích.

Upozornění

Doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte uvedené dávkování. Není určeno dětem do 3 let. Těhotné a kojící ženy použití přípravku musí konzultovat se svým lékařem. Ukládejte mimo dosah malých dětí. Neužívejte shiitake pokud procházíte akutním onemocněním (například chřipkou, angínou, zánětem průdušek), máte alergii na houby nebo užíváte léky na snížení srážlivosti krve (například Warfarin). Pokud máte jakékoli pochybnosti, navštivte svého lékaře.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.