Sililevo reparační lak na nehty 3,3 ml

Zdravotnické prostředky

Skladem na e-shopu

319

O produktu

Lak na nehty Sililevo při pravidelném používání pomáhá při poškození nehtů. Snižuje jejich lámavost, křehkost a celkově zlepšuje vzhled nehtů. Remineralizuje a obnovuje strukturu nehtů postižených deformacemi, křehkostí či bolestivostí. Je vhodný také k běžnému použití na posílení a ochranu nehtů. Kombinace 3 látek zajistí hydrataci nehtů, zvyšuje jejich tvrdost, pevnost a pružnost. Sililevo se používá jako běžný lak na nehty. Je bezbarvý, bez zápachu a snadno odstranitelný vodou.

  • přeslička rolní obsahuje nejvyšší množství organického křemíku ve formě křemičité soli, která nehty remineralizuje a obnovuje strukturu nehtů
  • metylsulfonylmetan (MSM) je přírodním zdrojem síry, kterou nehty potřebují pro získání pružnosti a tvrdosti
  • hydroxypropylchitosan vytváří na nehtu neviditelnou ochrannou vrstvičku chránící nehtovou ploténku, udržuje nehet hydratovaný a tím snižuje lámavost nehtů, pomáhá transportu všech složek laku do nehtové ploténky

Složení

Přeslička rolní, metylsulfonylmetan, hydroxypropyl chitosan, etanol, voda, dietylenglykol monoetyléter.

 

Použití

Lak aplikujte 1x denně na čisté a suché nehty. Večer před spaním štětečkem naneste tenkou vrstvu laku na nehtovou ploténku. Lak velmi rychle zasychá a na nehtu zůstává neviditelná vrstvička bez jakéhokoliv zápachu, která chrání a stabilizuje nehet. Vrstvička je rozpustná ve vodě, a proto by měl být přípravek aplikován po umytí a uschnutí nehtů, nejlépe večer před spaním.

Sililevo můžete aplikovat i pod kosmetický lak na nehty a chránit tak nehet před škodlivým účinkem rozpouštědel používaných pro odstranění laku. Doporučujeme používat alespoň 3 měsíce pro dosažení co nejlepšího výsledku. Dlouhodobé používání přípravku pomáhá udržovat nehty silné a zdravé.

Upozornění

Pouze pro vnější použití. Neaplikujte na poraněná místa. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepoužívejte při alergii na kteroukoliv složku přípravku.