Silk´n laserový epilátor Jewel 100000 imp

50100137

Elektronika

Skladem na e-shopu

3 990

O produktu

Také se vám zdá, že u holení či epilaci nohou, podpaží či intimních partií trávíte týdně mnoho času a chloupky jsou téměř ihned zpátky? Vyzkoušejte Silk'n Jewel, revoluční přístroj k rychlému, bezbolestnému a dlouhodobému odstranění chloupků. Zařízení využívá patentovanou technologii HPL (Home Puls Light), která představuje jednoduchou a bezpečnou volbu, jak se chloupků zbavit v pohodlí domova.

Jak funguje Silk´n laserový epilátor Jewel ?

Přístroj je vhodný pro všechny typy pleti, dokonce i na čerstvě opálenou pokožku. Nabízí pět energetických úrovní. Zabudovaný senzor kontroluje vaši kůži a v případě, že rozpozná tmavší odstín, nedovolí spuštění vyšších úrovní, aby nedošlo k poškození pokožky. První úroveň vysílá jeden světelný impuls za sekundu, nejvyšší pátá úroveň vysílá impuls každé 3,5 sekundy. K bezpečnosti přispívá také mechanismus, jenž nedovolí vyslání impulsu, pokud se celá plocha nedotýká pokožky, aby nedošlo k poškození vašeho zraku.

Silk'n Jewel nabízí až 100 tisíc světelných impulsů, vystačí vám proto na dlouhé roky bez nutnosti výměny. Přístroj je tak šetrný, že jej lze použít na kůži po celém těle včetně obličeje. Jde o výbornou volbu, jak se na dlouhou dobu zbavit chloupků na bradě, pod nosem či na krku.

Technické parametry:

  • 5 výkonnostních úrovní
  • Nastavitelná rychlost
  • Vestavěný Skin Colour senzor
  • Může být použito po opalování (při energetické úrovni 1)
  • Ošetřovaná plocha: 3 cm2
  • Aplikace Silk'n pro plánování léčby

 

Parametry
Značka Silk´n
EAN 8712856050611