SODASTREAM Fruits Koncentrát příchuť Marakuja mango 440 ml

Potraviny a nápoje

Značka: SODASTREAM
Koncentrovaná příchuť pro perlivou vodu SODASTREAM Zeros Marakuja a mango má víčko s odměrkou pro doporučené ředění a skvělou chuť bez přidaných sladidel a barviv.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50126543

Vyzkoušejte skvělou příchuť pro perlivou vodu SODASTREAM Zeros Marakuja a mango. Lehká ovocná chuť bez přidaných sladidel a barviv vás potěší spojením exotických chutí a přidanými vitamíny C, B3, E, B6, D3. Lahev má víčko s odměrkou pro doporučené ředění, připravíte s ní minimálně 9 litrů chutného perlivého nápoje. 

Hlavní vlastnosti:

  • mangovo-marakujová příchuť do perlivé vody SODASTREAM
  • bez přidaných sladidel a barviv
  • pro přípravu minimálně 9 litrů nápoje

Složení

Voda, přírodní mango-pomeranč aroma, kyselina(kyselina citronová, kyselina jablečná, koncentrát pomerančové šťávy (3 %), barvivo (karoten), antioxidant (kyselina askorbová), sladidlo (sukralosa, stevioglykosidy), regulátor kyselosti (citrát sodný), konzervant (sorban draselný), stabilizátor (E 445), vitamíny (C, B3, E, B6, D3).

Použití

Příchuť přidávejte vždy až do hotové perlivé vody. Nikdy nepřidávejte příchuť do vody ještě před zahájením přípravy ve výrobníku domácí perlivé vody, protože by došlo k vypěnění nápoje z lahve a zalepení útrob výrobníku. Lahev s připravenou perlivou vodou nakloňte a příchuť pomalu nalévejte po stěně lahve. Víčko na příchuti slouží zároveň jako odměrka pro doporučený poměr ředění (1 víčko na 1 nápojovou lahev SODASTREAM). Lahev zavřete a jemně promíchejte.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.