SODASTREAM Lahev Jet 1 l 2 ks grey

Ostatní

Značka: SODASTREAM
Sada dvou lahví Jet Grey pro výrobníky perlivé vody SODASTREAM. Objem lahví je 1l, jsou tlakuvzdorné a vyrobené z bezpečného plastu bez BPA.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
275

O produktu

50126532

Sada dvou lahví Jet s jednoduchým šedým designem je určena pro výrobníky perlivé vody SODASTREAM: : Jet, Play, Source, Genesis, Fizz, Dynamo, Pure, Spirit, Revolution a Power. Lahve jsou vysoce odolné, vyrobené z bezpečného tlakuvzdorného plastu bez BPA o objemu 1 litr. Jsou určené k opakovanému sycení.

Hlavní vlastnosti:

  • plastové láhve pro výrobníky perlivé vody SODASTREAM
  • objem 1 litr
  • bezpečný materiál bez BPA
  • tlakuvzdorné
  • opakovaně použitelné

Upozornění

Nemyjte v myčce nádobí nebo vodou, která má více než 50°C. Používejte pouze k přípravě čisté perlivé vody. Nikdy nepoužívejte lahev, která je poškozena, zdeformována nebo bylo překročeno datum použitelnosti vyznačené na lahvi. Materiál lahve musí během několika let při používání ve výrobníku domácí perlivé vody dlouhodobě a opakovaně odolávat tlaku CO2 plynu z bombičky. Materiál, z kterého je lahev vyrobena, se v důsledku toho opotřebovává a stárne. Abychom měli jistotu, že je maximálně postaráno o vaše bezpečí, má každá lahev stanoveno své datum použitelnosti, které naleznete natištěno přímo na lahvi. NIKDY nepoužívejte lahev ve výrobníku domácí perlivé vody po uplynutí tohoto data a lahev nahraďte za novou, která vám bude spolehlivě sloužit dalších několik roků.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.