SODASTREAM Lahev TriPack 1 l 3 ks orange/red/green

Ostatní

Značka: SODASTREAM
5.0
3 vysoce odolné plastové láhve SODASTREAM Jet vyrobené z bezpečného plastu, bez BPA, odolávají zvýšeným tlakům, objem 1 litr.
Skladem na e-shopu
419

O produktu

50126524

Atraktivní celobarevné lahve Jet ve třech barvách: oranžová, červená a zelená, potěší na jídelním stole rodinu i hosty. Lahve jsou určeny pro výrobníky perlivé vody SODASTREAM. Jsou vysoce odolné, vyrobené z bezpečného plastu bez BPA o objemu 1 litr. Lze je použít s modely výrobníku SODASTREAM: jet, Play, Source, Genesis, Fizz, Dynamo, Pure, Spirit, Revolution, power.

Hlavní vlastnosti:

  • designové plastové láhve pro výrobníky perlivé vody SODASTREAM
  • objem 1 litr
  • bezpečný materiál bez BPA
  • tlakuvzdorné
  • opakovaně použitelné

Upozornění

Nemyjte v myčce nádobí nebo vodou, která má více než 50°C. Používejte pouze k přípravě čisté perlivé vody. Nikdy nepoužívejte lahev, která je poškozena, zdeformována nebo bylo překročeno datum použitelnosti vyznačené na lahvi. Materiál lahve musí během několika let při používání ve výrobníku domácí perlivé vody dlouhodobě a opakovaně odolávat tlaku CO2 plynu z bombičky. Materiál, z kterého je lahev vyrobena, se v důsledku toho opotřebovává a stárne. Abychom měli jistotu, že je maximálně postaráno o vaše bezpečí, má každá lahev stanoveno své datum použitelnosti, které naleznete natištěno přímo na lahvi. NIKDY nepoužívejte lahev ve výrobníku domácí perlivé vody po uplynutí tohoto data a lahev nahraďte za novou, která vám bude spolehlivě sloužit dalších několik roků.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.