SODASTREAM Spirit Black výrobník perlivé vody

Elektronika

Značka: SODASTREAM
Připravte si v pohodlí domova čerstvou perlivou vodu pomocí SODASTREAM Spirit Black. Výroba jedním tlačítkem, snadné nacvaknutí opakovaně použitelné 1l lahve, jež je součástí balení.
Skladem na e-shopu
2 199 ušetříte 300 Kč

Původní cena 2 499 Kč sleva 12%

O produktu

50126519

Chtěli byste se osvěžit lahodnou perlivou vodou? Nemusíte běžet do supermarketu pro těžký a drahý balík PET lahví – raději si dokonale čerstvou perlivou vodu připravte v pohodlí domova. O všechno se stisknutím jediného tlačítka postará výrobník SodaStream Spirit. Tato sada navíc obsahuje vše, co potřebujete k přípravě, tedy i lahev odolnou proti tlaku a bombičku s potravinářským CO2.

Ještě pohodlnější a jednodušší používání

Model Spirit překonává starší výrobníky perlivé vody SodaStream tím, že do něj nemusíte dodávanou litrovou plastovou lahev Fuse šroubovat – stačí ji jednoduše zacvaknout. Lahev je pochopitelně použitelná opakovaně. Potravinářský plyn CO2, kterým jsou tvořené bublinky ve vodě, se nachází v bombičce, jež dokáže připravit až 80 litrů perlivé vody. Tu navíc po použití nevyhazujete. Můžete samozřejmě koupit novou (například náhradní a mít doma dvě), ale jinak stačí jednoduše navštívit jedno z mnoha prodejních míst po celé republice, kde vám bombičku vymění za naplněnou, a to za zvýhodněnou cenu.


SODASTREAM Spirit Black výrobník perlivé vody2

Hlavní vlastnosti:

  • příprava perlivé vody jedním tlačítkem
  • zacvaknutí lahve místo šroubování
  • kapacita bombičky s potravinářským CO2 až 80 litrů vody

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.