Tommee Tippee Sterilizátor elektrický parní C2N

Elektronika

Parní sterilizátor Tommee Tippee  účinně  zbavuje dětské nádobí, lahve, příbory a další příslušenství škodlivých virů a bakterií, a to za pouhých pět minut. Pokud přístroj neotevřete, zůstane nádobí chráněno až 24 hodin.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50100384

Mějte pro své miminko připraveno vždy jen to nejlepší. U malých dětí ještě není dostatečně posílena jejich imunita, takže při sebemenším kontaktu se škodlivými viry či bateriemi hrozí podráždění pokožky nebo nachlazení. Velké riziko představuje krmení, jelikož se tyto mikroorganismy můžou držet na jídelním příslušenství.

Účinné odstranění virů a bakterií

Řešení je však snadné a nezabere vám mnoho času ani sil. Pořiďte si elektrický parní sterilizátor Tommee Tippee Closer to Nature, který se o práci postará za vás. Na jeden sterilizační cyklus do něj můžete vložit až pět lahviček včetně příslušenství. Po spuštění programu zvládne zařízení účinně odstranit viry a bakterie, stejně jako i další nečistoty již během pěti minut, takže na čisté a nezávadné nádobí nebudete muset čekat dlouho.

Až 24 hodin ve sterilizátoru bez kontaminace

Pokud nádobí nepotřebujete ihned, neotevírejte víko sterilizátoru. Přístroj zvládne udržet lahvičky sterilní až po dobu 24 hodin, můžete proto počkat až do chvíle, než je skutečně budete potřebovat, aby nedošlo k jejich další kontaminaci.

Obsah balení

  • Elektrický sterilizátor
  • Silikonové šidítko Tommee Tippee Closer to Nature Anytime 0-6m
  • Kleště na savičky

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.