Suavinex Náhradní sosáky do odsávačky hlenů 10 ks

Péče o dítě

Značka: SUAVINEX
Hygienické nástavce s náhradními filtry pro Suavinex Anatomickou odsávačku nosních hlenů. Vyměnitelné anatomické špičky jsou měkké a vhodné i pro novorozence.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
105

O produktu

50117955

Hygienické nástavce s náhradními filtry pro Suavinex Anatomickou odsávačku nosních hlenů. Mechanická odsávačka slouží k rychlému a šetrnému zprůchodnění nosu malých dětí. Vyměnitelné anatomické špičky jsou měkké a vhodné i pro novorozence.

Hlavní vlastnosti:

  • měkký materiál a anatomický tvar
  • vhodné pro kojence již od narození
  • neobsahuje BPA

Použití

Náhradní sosáky lze sterilizovat ve sterilizátoru nebo ve vroucí vodě po dobu 5 minut. Náhradní sosák doporučujeme měnit v případě potřeby a při znečištění filtru.

Upozornění

V zájmu bezpečnosti a zdraví Vašeho dítěte: Tento výrobek vždy používat pod dohledem dospělé osoby. Před každým použitím výrobek zkontrolujte. Vyhoďte do odpadu při prvních známkách poškození nebo změknutí.

O značce

Španělská společnost Suavinex, specialista na kojenecký sortiment, vytváří své produkty s láskou a pečlivostí. V období, kdy nic na světě není důležitější než Vaše dítě, je smyslem této značky přispět k tomu, aby se cítilo dobře, protože pak budete šťastní i Vy. Funkční a bezpečné výrobky si rozumí s módními trendy. Kolekce jsou každý rok obměňovány a lahvičky, dudlíky a klipsy byly povýšeny na skutečně módní doplňky pro miminka. Kvalita je zásadní. Výrobky jsou certifikované a firma spolupracuje s Výborem For Child Use and Care Articles, organizace pověřené zpracováním norem pro dětské výrobky v Evropě.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.