Suavinex Krém proti striím 500 ml

Kosmetika

Značka: SUAVINEX
Zvláčňující krém pomáhá získat pokožce dostatečnou pružnost, aby obstála v náročných situacích, jakými jsou těhotenství, rychlé hubnutí nebo nabírání na váze.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
705

O produktu

50120561

Zvláčňující krém s rostlinnými extrakty pro podporu elasticity pokožky. Suavinex Krém proti striím pomáhá získat pokožce dostatečnou pružnost, aby obstála v náročných situacích, jakými jsou těhotenství, rychlé hubnutí nebo nabírání na váze. Obsahuje 98 % složek přírodního původu včetně kombinace šípkového extraktu a Gotu Kola, obohacené o vitamíny E a F. Krém je vytvořen z přísad považovaných za hypoalergenní a jeho jemná vůně respektuje, že maminky mohou být během těhotenství na vůně citlivé. Klinicky testováno pod dermatologickou kontrolou. V praktickém balení s pumpičkou.

Výsledek:

  • zvláčňuje pokožku a zlepšuje její elasticitu
  • uklidňuje suchou svědivou pokožku
  • 98 % přírodních ingrediencí

Suavinex volí udržitelnost

Obaly výrobků jsou vyrobeny z recyklované lepenky a tuby s použitím biologického materiálu z obnovitelných surovin – z cukrové třtiny udržitelného původu.


Složení

Šípkový extrakt, Gotu Kola, Asian Centllan zvyšuje elasticitu, olej ze šípkové růže urychluje absorpční schopnost, Indian Pennyworth pro prevenci vzniku strií, Hamamelis chrání a zklidňuje kůži, Preley Tormentille obsahuje křemík a působí regeneračně.

Použití

Používejte krém proti striím několikrát denně dle potřeby pokožky. Aplikujte dostatečné množství a vmasírujte do pokožky.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.