Suavinex Premium Hygge Dárkový set šedý

Péče o dítě

Značka: SUAVINEX
Dárková sada pro čerstvě narozená miminka: Dudlík s fyziologickou savičkou + klip na dudlík se stuhou + silikonové kousátko + duo krabička na dudlíky.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
495

O produktu

50120626

Krásná dárková sada pro čerstvě narozená miminka s dekorem zvířátek. Suavinex Premium Hygge Dárkový set obsahuje dudlík s fyziologickou savičkou + klip na dudlík se stuhou + silikonové kousátko + duo krabičku na dudlíky.

  • Dudlík s fyziologickou savičkou je vyroben z kvalitního lékařského silikonu. Jeho savička má symetrický plochý tvar kapky a vzduchové průduchy zabezpečují stálou cirkulaci vzduchu kolem dětské pusinky. Šidítko bylo vyvinuto ve spolupráci s Asociací španělských dětských ortodontistů a respektuje přirozený vývoj dásní, zubů i patra dítěte. Velikost je vhodná pro miminka 0-6 měsíců.
  • Klip na dudlík se stuhou je praktická pomůcka dotažená do každého detailu, Zaoblené tvary a měkký materiál zaručí, že nebude dítě nikde tlačit a dudlíček bude stále v dosahu. Pevná široká stužka je jen nezbytně dlouhá, aby se nezamotávala a nepřekážela.
  • Duo krabička na dudlíky lze rozdělit na dvě části a box s jedním dudlíkem vložit pohodlně do kabelky. Je opatřena praktickým poutkem k zavěšení do kočárku nebo k postýlce.

Složení

Materiál: PP, silikon. Vyrobeno v rámci EU. Veškeré výrobky jsou bez BPA, klinicky testované a vyrobené španělským farmaceutickým výrobcem. Barvy použité pro dekorování výrobků značky Suavinex jsou přírodní a netoxické.

O značce

Španělská společnost Suavinex, specialista na kojenecký sortiment, vytváří své produkty s láskou a pečlivostí. V období, kdy nic na světě není důležitější než Vaše dítě, je smyslem této značky přispět k tomu, aby se cítilo dobře, protože pak budete šťastní i Vy. Funkční a bezpečné výrobky si rozumí s módními trendy. Kolekce jsou každý rok obměňovány a lahvičky, dudlíky a klipsy byly povýšeny na skutečně módní doplňky pro miminka.

Kvalita je zásadní

Výrobky jsou certifikované a firma spolupracuje s Výborem For Child Use and Care Articles, organizace pověřené zpracováním norem pro dětské výrobky v Evropě. Vývoj šidítek a saviček probíhá za spolupráce se Španělským sdružením dětského zubařství.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.