Suavinex Regenerační a zpevňující krém 250 ml

Kosmetika

Značka: SUAVINEX
Tělová péče s olejem z pšeničných klíčků pro maminky po porodu. Vhodný k obnově pleti po těhotenství nebo například po rychlém snížení tělesné váhy.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
419

O produktu

50120571

Tělová péče s olejem z pšeničných klíčků pro maminky po porodu. Suavinex Regenerační a zpevňující krém je vhodný k obnově pleti po těhotenství nebo například po rychlém snížení tělesné váhy. Vysoký obsah oleje z pšeničných klíčků a vitamin E pomáhají regeneraci pokožky a drobných prasklinek. Obsahuje zvláčňující bambucké máslo a aktivní látku hydroxiprolisilan, který bojuje proti ochablosti pokožky. 93 % použitých složek je čistě přírodního původu. Vhodné pro citlivou pokožku. Klinicky testováno pod dermatologickou kontrolou.

Výsledek:

  • péče o pokožku po těhotenství
  • podporuje obnovu pokožky
  • bojuje proti ochablosti pokožky

Suavinex volí udržitelnost

Obaly výrobků jsou vyrobeny z recyklované lepenky a tuby s použitím biologického materiálu z obnovitelných surovin – z cukrové třtiny udržitelného původu.


Složení

Formule bohatá na restrukturalizační a zpevňující aktivní složky, které podporují obnovu pokožky: olej z pšeničných klíčků, vitamin E, bambucké máslo, hydroxiprolisilan.

Použití

Aplikujte dostatečné množství na pokožku a vmasírujte.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.