SUN Baby krém SPF 50+ 50ml

50059512

Kosmetika

3 za 2

Produkt je dočasně nedostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

O produktu

Krém na opalování altermed SUN Baby cream SPF 50+ poskytne dětské pokožce před sluncem velmi vysokou ochranu. Je proto obzvlášť vhodný pro aplikaci na místa, která bývají značně vystavena slunečnímu záření nebo potřebují vyšší ochranu (nos, ramena, krk, jizvy, znaménka...). Ve vaší výbavě by rozhodně neměl chybět, pokud máte citlivou pokožku či chystáte-li se do míst s větší intenzitou UV záření - například k moři či na hory.
  • Produkt neobsahuje žádné dráždivé složky
  • Je proto vhodný pro citlivou pokožku a pro děti od 6 měsíců
  • Neobsahuje PEGy, parafin ani parabeny a není parfemován
Ochranu před nebezpečným UV zářením zajišťují vysoce fotostabilní patentované UVA i UVB filtry. Protože žádný opalovací přípravek není schopen filtrovat 100% záření, obsahuje krém také jedinečný immune + DNA defence system. Ten zabezpečuje lepší ochranu imunitního systému kůže a buněčné DNA. Vodě i potuodolná receptura současně zaručuje, že se krém snadno roztírá a lehko vstřebává.
 
Použití:
Před zahájením slunění přípravek rovnoměrně vetřete do pokožky. Přípravek se dávkuje v dostatečném množství na celé tělo. Snížené množství podstatně snižuje stupeň ochrany. Rovnoměrně vetřete do pokožky. K udržení ochrany aplikaci opakujte, zejména při pocení, po koupání nebo osušení ručníkem.

Balení:
50 ml

Zdroj: www.omega-pharma.cz