Kojenecká výživa pokračovací

Sunar BIO 3 700 g

Značka: SUNAR
5.0

Sunar BIO 3 je pokračovací kojenecká mléčná výživa pro děti od ukončeného 10. měsíce života. Obsah BIO smetany dodává mléku lahodnou chuť.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

299

Cena za 100 g: 42,71 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč.

O produktu: Sunar BIO 3 700 g

50139696

Sunar Bio 3. Máma ví, že to nejlepší pochází z čisté přírody.

Sunar BIO 3, pokračovací kojenecké mléko 700 g

Sunar nabízí se své řady to nejlepší pokračovací mléko v BIO kvalitě, které je vyrobeno z BIO smetany, bez palmového oleje. Je vhodné jako součást smíšené a vyvážené stravy pro kojence od ukončeného 10. měsíce, kteří již nejsou kojeni.**

Proč si vybrat Sunar BIO?

BIO mléko pro výrobu Sunaru BIO pochází primárně z malých ekofarem ve Francii, kde se stáda krav po většinu roku volně pasou na rozlehlých pastvinách a jsou dokrmovány hlavně BIO krmivem. BIO mléko z ekofarem je zpracováváno šetrným procesem, který zaručuje zachování vysoké kvality. Díky obsahu smetany s mléčným tukem má kojenecké mléko Sunar BIO lahodnou mléčnou chuť.

Obalový materiál (víčko, odměrka i plechovka) je plně recyklovatelný.


Sunar. Pravá bio smetana pro lahodnou chuť.
Sunar. Bez palmového oleje.
Sunar. V 100% recyklovatelném obalu.

Dodržujeme přísné standardy ekologického zemědělství

Plemena kraviček Montbéliarde a Prim’Holstein byla vybrána pro prémiovou kvalitu mléka a úzkou vazbu s farmářem.

Stáda se po většinu roku volně pasou na rozlehlých pastvinách a jsou dokrmována hlavně BIO krmivem.

Sunar BIO. Dodržujeme přísné standardy ekologického zemědělství.

Produkty čisté jako příroda, ze které pochází

Kravičky jsou chovány na rodinných ekofarmách, v jihozápadní části Francie v oblasti Massif Central, která je proslulá nádhernou čistou přírodou.

Veškerá výroba probíhá podle pravidel ekologického zemědělství, čímž pomáháme chránit životní prostředí.

Sunar BIO. Kravičky jsou chovány na rodinných ekofarmách, v jihozápadní části Francie v oblasti Massif Central, která je proslulá nádhernou čistou přírodou.

Značka Sunar je nejdůvěryhodnější značkou dětské výživy

Sunar se za léta svého působení na českém a slovenském trhu stal synonymem pro dětskou výživu. Po několikáté si také odnesla ocenění Nejdůvěryhodnější značka, kde o vítězích jednotlivých kategorií rozhoduje 4 000 respondentů. Velmi si důvěry zákazníků vážíme a děkujeme za ni!

Sunar BIO. Značka Sunar je nejdůvěryhodnější značkou dětské výživy

Návod na přípravu

1. Vysterilizujte lahev Pečlivě si umyjte a osušte ruce. Vysterilizujte dudlík, lahev a kroužek tak, že je ponoříte do vařící vody na 10 minut.

1. Vysterilizujte lahev

Pečlivě si umyjte a osušte ruce. Vysterilizujte dudlík, lahev a kroužek tak, že je ponoříte do vařící vody na 10 minut.

2.Převařenou vodu vychlaďte na 40 °C V jiné nádobě převařte pitnou vodu vhodnou pro kojence a nechte ji vychladnout např. ve vodní lázni na 40 °C. Vlijte požadované množství do vysterilizované lahve (dávkování viz tabulka). Nespotřebovanou převaře

2. Převařenou vodu vychlaďte na 40 °C

V jiné nádobě převařte pitnou vodu vhodnou pro kojence a nechte ji vychladnout např. ve vodní lázni na 40 °C. Vlijte požadované množství do vysterilizované lahve (dávkování viz tabulka). Nespotřebovanou převařenou
vodu již pro další přípravu mléka nepoužívejte.

3.Přidejte Sunarem Naplňte odměrku vrchovatě práškem, přebytek zarovnejte o plastovou hranu ve víčku a vsypte do lahve požadovaný počet odměrek (viz. dávkovací tabulka). Dobře zavřete a důkladně protřepejte, až se prášek rozpustí. Používejte vždy

3. Přidejte Sunar

Naplňte odměrku vrchovatě práškem, přebytek zarovnejte o plastovou hranu ve víčku a vsypte do lahve požadovaný počet odměrek (viz. dávkovací tabulka). Dobře zavřete a důkladně protřepejte, až se prášek rozpustí. Používejte vždy pouze přiloženou odměrku.

4.Protřepte a zkontrolujte teplotu Před podáváním dítěti si zkontrolujte na vnitřní straně zápěstí, že teplota mléka není vyšší než 37 – 40 °C. Připravenou porci ihned podávejte.

4. Protřepte a zkontrolujte teplotu 

Před podáváním dítěti si zkontrolujte na vnitřní straně zápěstí, že teplota mléka není
vyšší než 37–40 °C. Připravenou porci ihned podávejte.

Doporučení dávkování

Věk dítěte

Počet mléčných porcí na den (24 h)

Doporučené množství mléka na den (v ml)

10 měsíců

4

800

11-12 měsíců

2-3

400-600

Od 12 měsíců

2

330

Příprava jedné porce

Věk dítěte

Voda (ml)

Počet zarovnaných odměrek

Množství obnoveného mléka (v ml)

10 měsíců

180

6

200

11-12 měsíců

180

6

200

Od 12 měsíců

150

5

165

Zarovnaná odměrka obsahuje 4,4 g Sunar BIO 3 a odpovídá 92 kJ (22 kcal). 100 ml Sunar BIO 3 = 3 zarovnané odměrky (13,2 g prášku) + 90 ml vody.

Počet mléčných dávek v jídelníčku postupně klesá se zvyšujícím se počtem nemléčných jídel. Tabulka uvádí pouze orientační doporučené dávkování. Protože každé dítě má jiné potřeby, konzultujte množství mléka se svým pediatrem.


Skladování

Skladujte na suchém a tmavém místě při teplotě do 24 °C a v dostatečné vzdálenosti od tepelných zdrojů. Neskladujte v chladničce. Vždy podávejte pouze čerstvě namíchanou porci. Připravenou porci spotřebujte do 2 hodin. Nespotřebovanou porci dále neuchovávejte a znova nepodávejte. Po přípravě každé dávky balení vždy pečlivě uzavřete a uložte na suchém a tmavém místě. Obsah otevřeného balení spotřebujte do 4 týdnů. 

Složení

Demineralizovaná syrovátková bílkovina (z mléka)* 19,7 %, maltodextrin*19,4 %, rostlinné oleje (slunečnicový olej s vysokým obsahem kyseliny olejové*, řepkový olej*, slunečnicový olej*) 18,1 %, laktóza* 12,3 % (z mléka), mléčné bílkoviny* 12 %, mléčný permeát* 10,8 %, smetana* (zdroj mléčného tuku) 5,4 %, rybí olej (obsahuje složky mléka), uhličitan vápenatý, síran hořečnatý, vápenaté soli kyseliny fosforečné, emulgátor: slunečnicový lecitin*, chlorid sodný, citronan sodný, kyselina L-askorbová, difosforečnan železitý, síran zinečnatý, seleničitan sodný, síran měďnatý, DL-alfa-tokoferylacetát, D-panthotenát vápenatý, síran manganatý, cholekalciferol, nikotinamid, chlorid draselný, retinyl-acetát, jodid draselný, antioxidant: koncentrát směsi tokoferolů, D-biotin, fytomenadion, thiamin-hydrochlorid, kyanokobalamin, pyridoxin-hydrochlorid, riboflavin, kyselina listová (kyselina pteroylmonoglutamová). Může obsahovat sóju. Alergeny jsou označeny tučně.

* Z ekologického zemědělství.

Upozornění

Sunar BIO 3 je pokračovací kojenecká mléčná výživa v prášku. Je určena pro výživu kojenců a malých dětí od ukončeného 10. měsíce věku v období odstavování nebo pokud nemohou být kojeny. Má být pouze součástí smíšené a vyvážené stravy. Sunar BIO 3 není určen jako náhrada mateřského mléka během prvních šesti měsíců života. Rozhodnutí o zahájení podávání příkrmů, včetně jakékoliv výjimky z pravidla věku šesti měsíců by mělo být přijímáno pouze na radu nezávislých osob kvalifikovaných v lékařství, výživě nebo farmacii, nebo jiných odborníků odpovědných za péči o matku a dítě, v závislosti na individuálním růstu a rozvojových potřebách konkrétního kojence. Potravina pro zvláštní výživu. Pro zdraví dítěte je důležité důsledné dodržování návodu na přípravu i uvedených doporučení. Dbejte na hygienu prvních zoubků.

** Kojení je pro kojence nejlepší způsob výživy. Světová zdravotnická organizace doporučuje výhradní kojení do 6 měsíců věku dítěte, a pokud je to možné, pokračovat v kojení až do dvou let věku dítěte.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.