Ostatní příkrmy

Sunar BIO Příkrm Zelenina a telecí maso 6m+ 190 g

Značka: SUNAR

Masozeleninový příkrm Sunar BIO zelenina s telecím masem je určený pro děti od ukončeného 6. měsíce. Vše v nejvyšší baby BIO kvalitě.

65

Cena za 100 g: 34,21 Kč

Kupte ještě další produkty a získejte dopravu ZDARMA. 250 Kč

O produktu: Sunar BIO Příkrm Zelenina a telecí maso 6m+ 190 g

50127489

Úvod

Hledáte chuťově zajímavý, a přitom zdravý a hodnotný příkrm pro svého malého strávníka? Hotové masovo-zeleninové jídlo Sunar BIO Příkrm Zelenina a telecí maso v ideálním poměru kombinuje libové maso a pečlivě vybranou zeleninu s kapkou extra panenského olivového oleje tak, aby jeho složení co nejlépe vyhovovalo výživovým potřebám našich nejmenších. Příkrm je určen pro děti od ukončeného 6. měsíce, má jemnou konzistenci a neobsahuje přidanou sůl, barviva, konzervační látky ani aromata. Hotové jídlo ve skleničce se hodí pro domácí stravování i na cesty, stačí pouze zamíchat a ohřát. 

Hlavní vlastnosti:

  • hotový příkrm pro děti od ukončeného 6.měsíce
  • BIO kvalita
  • ideální poměr libového telecího masa, zeleniny a olivového oleje
  • neobsahuje přidanou sůl, konzervanty ani aromata
  • ideální na cesty


Složení

Směs zeleniny* 57% (mrkev* 20%, brambory* 20%, rajčata* 7%, zelené fazole* 5%, cibule*), pitná voda, telecí maso* 8%, rýže*, extra panenský olivový olej* 1,3%.
*Z ekologického zemědělství.


Použití

Sklenička je jedna ideální porce hlavního jídla připravená k přímé spotřebě .Výrobek ohřejte ve vodní lázni, zkontrolujte jeho teplotu a podávejte. Výrobek v obalu nikdy neohřívejte v mikrovlnné troubě. Ohřátý výrobek ihned spotřebujte a již znovu neohřívejte.


Upozornění

Skladujte v suchu při teplotě do 24°C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Otevřené neohřáté balení uchovejte v chladničce a spotřebujte do 24 hodin.

Sunar BIO Příkrm Zelenina, pražma královská 190 g3


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.