Sunarka piškotová kašička do lahvičky 180g

Ostatní příkrmy

Značka: SUNARKA
Vynikající chuť kaší Sunarka je dána jejich složením a přirozeným obsahem pečlivě vybraných obilovin.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50071185

Piškotová kašička obsahuje mléčnou bílkovinu a laktózu, jejímž zdrojem jsou piškoty. Proto není vhodná pro děti s rizikem alergie např. na bílkovinu kravského mléka.Sunarka kaše jsou skvělým obohacením jídelníčku kojence při přechodu na smíšenou stravu, které přispívají ke zdravému růstu a harmonickému vývoji vašeho dítěte. Obsahují totiž naturbalance, vyváženou kombinaci zdravé výživy a přirozené chuti, zvlášť přizpůsobené potřebám dítěte.

  • Obsahuje naturbalance
  • Výživná a lehce stravitelná
  • Jednoduchá příprava s různými druhy mléka či vodou

Přirozená chuť
Vynikající chuť kaší Sunarka je dána jejich složením a přirozeným obsahem pečlivě vybraných obilovin. Kaše do lahvičky nejlépe chutná s kojeneckým mlékem Sunar, který díky obsahu mléčného tuku dodá kaši lahodnou mléčnou chuť.

Prebiotika a vláknina
Prebiotika a vláknina jsou významné složky, které jsou využívány střevní mikroflórou.

Přírodní suroviny
Kaše Sunarka jsou vyráběny z vysoce kvalitních a přísně kontrolovaných přírodních obilovin a dalších surovin bez použití konzervačních látek a barviv*.

Vitaminy a minerální látky
Kaše Sunarka obsahují všechny důležité vitaminy a minerální látky. Součástí je i vápník a vitamin D, které jsou důležité pro zdravý růst kostí.

* Podle zákona.


Složení:
Hydrolyzovaná mouka z 8 cereálií 91 % (pšenice, kukuřice, rýže, oves, ječmen, žito, čirok, proso), piškoty 5 % (pšeničná mouka, cukr, rostlinný olej, odtučněné sušené mléko, maltodextrin, minerální látky, sladový extrakt, kypřící látky: uhličitan amonný, uhličitan sodný, emulgátor: sójový lecitin, jedlá sůl, aroma, vitaminy), fruktooligosacharidy, minerální látky (Ca, Fe), aroma, vitaminy (C, niacin, E, kyselina pantothenová, B2, B6, B1, A, kyselina listová, biotin, D, B12). Obsahuje lepek, mléko a sójovy lecitin.

Způsob přípravy:

  1. Připravte si v hrníčku dle návodu 200 ml kojeneckého mléka, které obvykle podáváte svému dítěti (např. Sunar complex).
  2. Za stálého míchání vidličkou postupně přidávejte 25 g sušené kaše Sunarka, což je asi 3,5 polévkových lžic. Hustotu kaše můžete podle potřeby upravit přidáním mléka nebo prášku.
  3. Nalijte připravenou kaši do lahvičky a podávejte.
  4. Sunarku po přípravě ihned podávejte. Kaši nikdy nevařte. Důležité je důsledné dodržování návodu na přípravu.

Balení:
180 g

Zdroj: www.hero.cz

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.

Kategorie produktu