Sunarka

Seřadit podle

První roky v životě dítěte jsou nesmírně důležité. Dítě si vytváří obranyschopnost, výrazně se vyvíjí po fyzické i duševní stránce a je potřeba, abyste na něj neustále dohlíželi a nabízeli mu jen tu nejlepší možnou péči. Aby se mohl přirozeně vyvíjet dětský organismus, je velice důležité zásobovat jej energií v podobě potravy. Jakmile už není ve vašich silách dopřávat mu plnohodnotnou celodenní stravu mateřským mlékem, můžete využít produktů značky Sunar.

Výrobky pro děti různého věku

Sunar se nespecializuje pouze na kojeneckou stravu. Najdete zde také nutričně bohatou stravu pro děti až do tří let. Vaše dítě si samo vybere, který Sunar mu chutná nejlépe. A že je z čeho vybírat! Široký sortiment zahrnuje mléčné kaše, obilné kaše, pitíčka, sušenky pro první zoubky, rozpustné nápoje a mnoho dalšího.

Péče o maminky

 

V sortimentu Sunar naleznete i nápoj Sunar gravimilk - doplněk stravy, který je určen maminkám ve všech fázích mateřství. Nápoj s příchutí maliny, čokolády nebo vanilky obsahuje vyvážené složení vitamínů, minerálů a dalších významných nutričních látek.

Společnost Sunar

Česká značka Sunar vznikla již v 50. letech minulého století jako složenina slov SUšená + NÁRodní. Během bohaté historie byla kojenecká výživa Sunar postupně obohacena o celou řadu pro dítě důležitých složek včetně železa, minerálních látek a vitamínů. V roce 2015 Sunar do svého složení přidal také MFGM, jednu ze základních složek mateřského mléka. To vše doplňuje výborná chuť, kterou přináší vylepšená receptura produktů Sunar.

Důležité upozornění: Mateřské mléko je pro kojence nejpřirozenější stravou a kojení má pro matku i dítě řadu přínosů. Světová zdravotnická organizace doporučuje výlučné kojení jako nejvhodnější způsob výživy kojenců do věku 6 měsíců. Počáteční kojenecká výživa by měla být použita pouze na doporučení pediatra či lékárníka. Dodržování pokynů pro přípravu a skladování, které naleznete na obalu, je důležité pro zdraví miminka.