Sunarka s osmi cereáliemi a medem 250g

50068986

Ostatní příkrmy

3 za 2

Produkt je dočasně nedostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

O produktu

Mléčná kaše Sunarka s 8 cereáliemi a medem je skvělým obohacením jídelníčku kojence od ukončeného 6. měsíce věku při přechodu na smíšenou stravu.

Je obohacena skupinou důležitych vitaminů a minerálních látek (viz tabulka). Sunarka s 8 cereáliemi a medem přispívá k postupnému zpestření a obohacení jídelníčku. V dětské výživě je mléčná kaše Sunarka vhodná jako polední nebo i  vydatný večerní pokrm. Potravina pro zvláštní výživu - potravina pro obilnou výživu kojenců a malých dětí.
  • výživná a lehce stravitelná mléčná kaše
  • výborná rozpustnost
  • 17 vitaminů a minerálů
  • prebiotika a vláknina
  • bez konzervantů a barviv
Složení výrobku:
hydrolyzovaná mouka z 8 cereálií (52,3 %) (pšenice, rýže, kukuřice, oves, žito, ječmen, proso, čirok), pokračovací sušená mléčná kojenecká výživa (32 %) (sušené odtučněné mléko (64 %), rostlinné oleje, laktóza, vápník, maltodextrin, vitamin C, železo, vitamin E, vitamin A, vitamin D3, niacin, kyselina pantothenová, vitamin B12, vitamin K, vitamin B6, vitamin B1, vitamin B2, jod, kyselina listová, biotin, zinek), cukr, med (4,4 %), prebiotická vláknina (inulin 2 %), mléčná bílkovina, maltodextrin, minerální látky (vápník, železo, zinek, jód), vitaminy (C, niacin, E, kyselina pantothenová, B2, B6, B1, A, kyselina listová, biotin, K1, D3, B12).

Obsahuje lepek.

Balení:

250 g

Zdroj: www.hero.cz

Parametry
EAN 8592084407407