516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

Sunarka špaldová kašička nemléčná s medem 180g

Vyprodáno
Sunarka špaldová kašička nemléčná s medem 180g

Sunarka špaldová kašička nemléčná s medem 180g

50070301
Ostatní příkrmy
46 Kč 256 Kč / 1 kg

Sunarka nemléčná kaše špaldová je vyrobena z pečlivě vybraných a přísně kontrolovaných 9-ti druhů cereálií.

Zobrazit kategorii Kaše » Produkty stejné značky »

Podrobné informace o produktu

Sunarka nemléčná kaše špaldová je vyrobena z pečlivě vybraných a přísně kontrolovaných 9-ti druhů cereálií. Kromě základních obilovin jako pšenice, kukuřice, rýže, oves, ječmen a žito obsahuje i podíl čiroku a prosa a 10% špaldy. Špalda je druh pšenice, která je považována za zdravější alternativu šlechtěné pšenice a mezi spotřebiteli si nachází stále větší oblibu. Kaše je také obohacena o vitaminy a minerální látky. Např. vápník a vitamin D jsou pro děti velmi důležité, jelikož přispívají k normálnímu růstu a vývinu kostí, vitamin B1 zase přispívá k normální činnosti nervové soustavy. Med přidávaný do kašičky je speciálně čištěný, čímž je odstraněna jeho případná alergenicita. Kaše obsahuje lepek, který je dle nejnovějších doporučení pediatrů a odborníků na výživu žádoucí po poradě s pediatrem postupně zařazovat do jídelníčku již od 5-tého měsíce. Při včasnějším podávání se totiž lépe navodí tolerance vůči lepku. Nemléčné kaše jsou vhodné i pro děti ze zvýšeným rizikem vzniku alergie. V tomto případě se připravují buď s mateřským, hypoalergenním mlékem nebo vodou. Potravina pro zvláštní výživu – potravina pro obilnou výživu kojenců a malých dětí od ukončeného 6. měsíce.Tip na přípravu: Vyzkoušejte nemléčnou kaši Sunarka s kojeneckou mléčnou výživou Sunar complex, který obsahuje mléčný tuk. Získáte tak vynikající lahodnou mléčnou kašičku. 

Složení:
Hydrolyzovaná mouka z 9 cereálií 92 % (pšenice, špalda 10 %, kukuřice, rýže, oves, ječmen, žito, čirok, proso), rozmarýnový med 6 %, minerální látky (Ca, Fe), přírodní aroma, vitaminy (C, niacin, E, kyselina pantothenová, B2, B6, B1, A, kyselina listová, biotin, D, B12). Obsahuje lepek.

Způsob přípravy:

  1. Připravte si dle návodu 180 ml kojeneckého mléka, které obvykle podáváte svému dítěti (např. Sunar complex).
  2. Nalijte připravené kojenecké mléko do misky či talíře.
  3. Za stálého míchání vidličkou postupně přidávejte 35 g sušené kaše Sunarka, což je asi 5,5 středně plných polévkových lžic. Hustotu kaše můžete podle potřeby upravit přidáním mléka nebo prášku.
  4. Sunarku po přípravě ihned podávejte. Kaši nikdy nevařte. Důležité je důsledné dodržování návodu na přípravu.

Balení:
180 g

Zdroj: www.hero.cz

Kategorie produktu

Parametry

Značka Sunarka
Specifické zaměření Nemléčná
EAN 8592084408688

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.