Suntribe Přírodní opalovací tyčinka se zinkem tělová SPF30 30 g

Kosmetika

Značka: SUNTRIBE
Suntribe přírodní opalovací tyčinka SPF30 v tělové barvě, která je praktická pro běžné použití a díky obsahu zinku i při extrémních sportech.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
405

O produktu

50128068

Vodě a potu odolná opalovací tyčinka bez chemických přísad. Suntribe přírodní opalovací tyčinka SPF30 v tělové barvě je praktická pro běžné použití a díky obsahu zinku absorbujícího vlhkost při pocení vás ochrání i při extrémních sportech. Díky své velikosti a organickému složení je zvlášť vhodná k použití na jemné partie těla, jako je obličej, rty či uši. Při kontaktu s očima nepálí, její tělové zabarvení vytvořené kakaovým práškem ladí k přirozené barvě pokožky. Opalovací tyčinka švédské společnosti Suntribe, jejíž folozofie je zaměřená na organickou kosmetiku šetrnou k lidem i životnímu prostředí, má navíc ekologické rozložitelné balení.

Výsledek:

  • poskytuje vysokou sluneční ochranu při extrémní námaze
  • složení tyčinky je odolné proti vodě i potu
  • vhodná i pro jemné partie těla


Složení

Kokosový olej, včelí vosk, prášek z kakaových bobů, minerální UV filtr (oxid zinečnatý).

Použití

Aplikujte před pobytem na slunci a následně dle potřeby. Jedním prstem šetrně zatlačte na tyčinku zespodu balení. Naneste silnou a viditelnou vrstvu, která vydrží na pokožce po mnoho hodin. Tyčinka je ideální např. pro surfing nebo lyžování. Silná vrstva se aplikuje především na místa, která se obvykle nejrychleji spálí - vršek čela, nos, jemná kůže pod očima. Jakmile již krém není na pokožce jasně viditelný, měl by být znovu nanesen. Při uzavírání balení zatlačte tyčinku zpět.

Upozornění

Dostatečné množství přípravku naneste na pokožku před vystavením se slunci. Nedostatečné množství výrazně snižuje úroveň ochrany. Aplikaci pravidelně opakujte, zejména po koupání, při nadměrném pocení nebo po osušení ručníkem. Doba ochrany se opakovanou aplikací neprodlužuje. Nezůstávejte na slunci příliš dlouho, i když jste použili přípravek na ochranu proti slunečnímu záření. Žádný opalovací přípravek neposkytuje 100% ochranu proti slunečnímu záření.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.