Supradyn CoQ10 Energy 30 tablet

Doplněk stravy

Produkt již není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

Pokud Vám život přináší pocity mrzutosti a rozladěnosti, je to často příznakem, že Vám chybí energie. Pro Vaši aktivitu je velmi důležité udržovat v organismu potřebnou hladinu vitaminů a minerálů, které pomáhají vyrábět potřebnou energii. Supradyn CoQ10 energy obsahuje kromě klasických vitaminů a minerálních látek speciálně dávkovaný komplex vitaminů skupiny B, vitamin C a hořčík.

Probuďte svou energii

Dodejte organismu optimální dávku minerálů a stopových látek (například selenu, zinku, železa, mědi, jódu, manganu či molybdenu). Některé z nich Vám pomohou snížit míru únavy, jiné podporují normální energetický metabolismus ve Vašich buňkách. Potřeba vitaminů a minerálů se zvyšuje v hektických obdobích a při aktivním životním stylu.

Dávkování

Supradyn CoQ10 energy se užívá jednou denně každý den. Sami si zvolte dobu, která Vám k jeho užívání vyhovuje nejlépe, může však být výhodné jej přiřadit například ke snídani.

Složení

Supradyn CoQ10 energy je vyvážený komplex vitaminů, minerálních látek a stopových prvků. Obsahuje 13 vitaminů, 9 minerálních látek a koenzym Q10.

  • vitaminy B2, B6, B12, C + minerální látka hořčík přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání a podporují přirozenou funkci energetického metabolismu
  • vitaminy A, B6, B12, C, D, folát a minerální látky měď, selen, zinek přispívají k přirozené funkci imunitního systému
  • obsahuje koenzym Q10, který se vyskytuje ve většině buněk lidského těla

Upozornění

Doplněk stravy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí!