Doplněk stravy

Supradyn CoQ10 Energy 30 tablet

Značka: SUPRADYN

Vyvážený komplex vitaminů, minerálních látek a stopových prvků. Obsahuje 13 vitaminů, 9 minerálních látek a koenzym Q10.

339

Cena za 1 kus: 11,30 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card
Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč. Platné do 23.6.2024.

O produktu: Supradyn CoQ10 Energy 30 tablet

50104324

Úvod

Pokud Vám život přináší pocity mrzutosti a rozladěnosti, je to často příznakem, že Vám chybí energie. Pro Vaši aktivitu je velmi důležité udržovat v organismu hladinu vitaminů a minerálů, které pomáhají vyrábět potřebnou energii. Potřeba vitaminů a minerálů se zvyšuje v hektických obdobích a při aktivním životním stylu.

Probuďte svou energii

Supradyn CoQ10 energy dodává tělu optimální dávku vitaminů, minerálů a stopových látek + koenzym Q10 pro aktivní životní styl. Obsahuje speciálně dávkovaný komplex vitaminů skupiny B, vitamin C a hořčík, které jsou důležité ke správné funkci energetického metabolismu. Obsažený koenzym Q10 je aktivní látka, která se vyskytuje ve většině buněk lidského těla, a podílí se na tvorbě buněčné energie.

Supradyn CoQ10 Energy 30 tablet a

Supradyn CoQ10 energy = vyvážený komplex vitaminů, minerálních látek a stopových prvků + koenzym Q10

  • obsahuje 13 vitaminů, 9 minerálních látek
  • vitaminy B2, B6, B12, C + minerální látka hořčík přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání a podporují přirozenou funkci energetického metabolismu
  • vitaminy A, B6, B12, C, D, folát a minerální látky měď, selen, zinek přispívají k přirozené funkci imunitního systému
  • vápník a železo přispívají k normálnímu energetickému metabolizmu
  • obsahuje koenzym Q10, který se podílí na tvorbě buněčné energie

Dávkování

Supradyn CoQ10 energy můžete užívat po celý rok, a to 1x denně 1 tabletu. Sami si zvolte dobu, která Vám vyhovuje nejlépe, může však být výhodné jej přiřadit například ke snídani. Užívání během jídla usnadňuje vstřebávání vitaminů rozpustných v tucích. Přípravek mohou užívat dospělí a děti od 12 let.


Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není vhodné pro děti do 12 let. Není určeno jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Supradyn CoQ10 Energy 30 tablet aas


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.