Doplněk stravy

Supradyn CoQ10 Energy 60 tablet

Značka: SUPRADYN

Vyvážený komplex vitaminů, minerálních látek a stopových prvků. Obsahuje 13 vitaminů, 9 minerálních látek a koenzym Q10.

545

Cena za 1 kus: 9,08 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card
Doprava zdarma

O produktu: Supradyn CoQ10 Energy 60 tablet

50104184

Úvod

Pokud Vám život přináší pocity mrzutosti a rozladěnosti, je to často příznakem, že Vám chybí energie. Pro Vaši aktivitu je velmi důležité udržovat v organismu hladinu vitaminů a minerálů, které pomáhají vyrábět potřebnou energii. Potřeba vitaminů a minerálů se zvyšuje v hektických obdobích a při aktivním životním stylu.

Probuďte svou energii

Supradyn CoQ10 energy dodává tělu optimální dávku vitaminů, minerálů a stopových látek + koenzym Q10 pro aktivní životní styl. Obsahuje speciálně dávkovaný komplex vitaminů skupiny B, vitamin C a hořčík, které jsou důležité ke správné funkci energetického metabolismu. Obsažený koenzym Q10 je aktivní látka, která se vyskytuje ve většině buněk lidského těla, a podílí se na tvorbě buněčné energie.

Supradyn CoQ10 Energy 60 tablet a

Supradyn CoQ10 energy = vyvážený komplex vitaminů, minerálních látek a stopových prvků + koenzym Q10

  • obsahuje 13 vitaminů, 9 minerálních látek
  • vitaminy B2, B6, B12, C + minerální látka hořčík přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání a podporují přirozenou funkci energetického metabolismu
  • vitaminy A, B6, B12, C, D, folát a minerální látky měď, selen, zinek přispívají k přirozené funkci imunitního systému
  • vápník a železo přispívají k normálnímu energetickému metabolizmu
  • obsahuje koenzym Q10, který se podílí na tvorbě buněčné energie

Dávkování

Supradyn CoQ10 energy můžete užívat po celý rok, a to 1x denně 1 tabletu. Sami si zvolte dobu, která Vám vyhovuje nejlépe, může však být výhodné jej přiřadit například ke snídani. Užívání během jídla usnadňuje vstřebávání vitaminů rozpustných v tucích. Přípravek mohou užívat dospělí a děti od 12 let.


Složení

Chuťově neutrální tablety neobsahují umělá barviva ani sladidla.


Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není vhodné pro děti do 12 let. Není určeno jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.