NatureVia MicroLACTIN SuperFlex 500 mg 120 kapslí

Doplněk stravy

Značka: NATUREVIA
Kapsle s obsahem mikronizované mléčné bílkoviny MicroLactin®, která je bohatá na imunitní faktory a protilátky. Pomáhá regeneraci po přetížení.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
519

Cena za 1 kus: 4 Kč

O produktu

50115049

Zdravý pohyb a rychlá regenerace. Přípravek MicroLACTIN SuperFlex 500mg obsahuje proteinový koncentrát MicroLactin™, který je bohatý na přirozené protilátky (IgG) a imunitní faktory. Získává se z mléka hyperimunizovaných krav v chovu bez antibiotik a hormonů na Novém Zélandu. MicroLactin® má rychlý nástup účinku (1-2 týdny) a zkracuje dobu potřebnou k návratu k běžným aktivitám. Přípravek ocení zejména aktivní sportovci. Pomáhá rychle zotavit po výkonu a umožňuje rychlý návrat k běžným činnostem po náročném sportovním zatížením či těžké fyzické práci.


Dávkování

Prvních 7 dní (zaváděcí dávka) užívejte 4 kapsle 2x denně. Následně užívejte 2 kapsle 2x denně, možno přejít až na 2 kapsle denně (udržovací dávka).

Složení

MICRO Lactin® prášek (mikronizovaná mléčná bílkovina) 500 mg, želatina v jedné kapsli.

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy, pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy, osoby alergické na mléko. Odstraněno 90 % původního obsahu laktózy. Může ovlivnit účinnost ATB tetracyklinu. Skladujte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.