NatureVia Vitamin D3-Efekt 400 IU kapky 10,8 ml

Doplněk stravy

Značka: NATUREVIA
Čistý vitamin D3 v olivovém oleji ideální pro celou rodinu, od kojenců po seniory. Zdravé kosti, zuby a imunita. Jednoduché dávkování.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
219

Cena za 100 g: 2 738 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50115048

Vitamin D3 pro všechny věkové kategorie. Přípravek NatureVia Vitamin D3-Efekt 400 IU obsahuje čistý vitamin D3 v olivovém oleji, který nedráždí trávicí systém dětí. Ve formě kapek pro snadné dávkování.

Vitamin D je potřebný pro správný růst a vývin kostí u dětí. Přispívá k udržení normální funkce svalů a zdravých kostí a zubů. Napomáhá normálnímu vstřebávání a využití vápníku a fosforu, přispívá ke správné funkci imunitního systému. Podílí se na procesu dělení buněk. Vitamin D doporučujeme užívat všem zejména během zimních měsíců při nedostatku slunečního záření, dále osobám s omezeným pobytem na slunci, dětem a seniorům.


Dávkování

Kojencům a dětem do 12 let podávejte 1–2 kapky denně, děti od 12 let a dospělí užívají 2 kapky denně. Otočte lahvičku dnem vzhůru a vyčkejte na samovolné uvolnění kapky. Kojencům a malým dětem kápněte přímo na jazyk nebo podejte na lžičce s tekutinou nebo kaší.

Složení

Vitamin D3 (cholekalciferol) 10 μg (400 IU) v jedné kapce.

Nosič – extra panenský olivový olej; cholekalciferol. Bez příchutí a sladidel. Bez barviv a konzervantů.

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Lze užívat v těhotenství a při kojení. Není náhradou pestré a vyvážené stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.