Ostatní

Tangle Teezer Mini Wet Detangler Sea Green kartáč na vlasy 1 ks

Kartáč Tangle Teezer Mini Wet Detangler je menší verzí klasického kartáče a je proto vhodný speciálně na cesty nebo pro děti. Pro rozčesávání nejen mokrých vlasů bez tahání a vytrhávání.

319

O produktu: Tangle Teezer Mini Wet Detangler Sea Green kartáč na vlasy 1 ks

50127095

Úvod

Tangle Teezer Mini Wet Detangler je revoluční kartáč na vlasy, který se díky svým menším rozměrům obzvlášť hodí na cestování nebo pro děti. Díky pružným zubům během chvilky dokonale rozčešete vlasy, odstraníte uzlíky a dodáte kadeřím zářivý lesk a zdravý vzhled – to vše bez bolestivého trhání, tahání či zacuchávání. Kartáč má tvarovanou rukojeť, lze ho tedy pevně uchopit, aby vám při používání nevypadl z ruky ani ve sprše.

Použití na mokré vlasy

Kartáč snadno rozčeše suché vlasy, ale můžete jej využít i k rozčesávání mokrých vlasů. K dosažení nejlepších výsledků naneste nejprve šampon od kořínků ke konečkům. Místo prstů využijte k zapracování šamponu a tvorbě pěny právě tento kartáč, který zajistí, že se šampon dostane ke všem pramínkům, aby vaše hříva zářila z každého úhlu zdravím, krásou i neodolatelným leskem. Stejně dobře po kartáči můžete sáhnout i v další fázi, kdy jsou vlasy vlhké a vy je potřebujete rozčesat, než je začnete vysoušet a stylingově upravovat.

Hlavní vlastnosti:

  • profesionální kartáč pro všechny typy vlasů
  • menší rozměr na cesty nebo pro děti
  • speciálně vyvinutý pro rozčesávání mokrých vlasů
  • netahá vlasy, předchází lámání a třepení
  • dodává vlasům lesk

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.