Terezia B17 APRICARC + Konopí 60 kapslí

Doplněk stravy

Značka: TEREZIA
Kapsle s obsahem meruňkových jader, hub hlívy ústřičné a reishi a plody rakytníku obohacené o vybranou odrůdu konopí setého, které má přirozený obsah cenného kanabidiolu (CBD).

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50115567

Mletá sušená jádra meruňkových jader jsou zdrojem cenného amygdalinu, nazývaného jako "vitamin" B17. Přípravek B17 APRICARC + KONOPÍ obsahuje také houby (hlívu ústřičnou, reishi) a plody rakytníku řešetlákového, které jsou doplněny pečlivě vybranou odrůdou konopí setého, které má přirozený obsah cenného kanabidiolu (CBD).

  • hlíva ústřičná obsahuje širokou škálu biologicky aktivních látek důležitých pro lidské zdraví – betaglukany, houbovou vlákninu a vitaminy
  • reishi patří mezi nejvzácnější zdraví prospěšné houby, přispívá k přirozené obranyschopnosti organizmu a napomáhá k normální funkci oběhové soustavy a normální hladině cholesterolu v krvi
  • rakytník řešetlákový podporuje přirozenou obranyschopnost organizmu, napomáhá normálnímu trávení a normální činnosti kardiovaskulárního systému, přispívá k dobrému fyzickému stavu a udržuje zdravou pokožku

Dávkování

Užívejte 1 kapsli 2x denně před jídlem po dobu minimálně 1-3 měsíců. Je vhodné i na dlouhodobé užívání. Kapsli polykejte celou a zapijte vodou. Můžete kapsli rozdělit a obsah nasypte do jídla nebo do vody.

Složení

Meruňková jádra 320 mg, betaglukan 164 mg, CBD 0,452 mg ve 2 kapslích.

1 kapsle obsahuje 450 mg směsi B17 APRICARC + KONOPÍ [prášek meruňkových jader, prášek sušené hlívy ústřičné (Pleurotus ostreatus) 150 mg, konopí seté (Cannabis sativa) 80 mg (konopný olej, mletá herba), prášek lyofilizované reishi (Ganoderma lucidum) 50 mg, prášek sušeného plodu rakytníku řešetlákového (Hippophae rhamnoides)].

Obal kapsle: želatina.

Obsah

 

Lepek (mg/kg)

< 5,0

Vláknina (g/100 g)

24,6

Upozornění

Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Není náhradou vyvážené a pestré stravy a zdravého životního stylu. Vhodné pro celiaky. Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.