Doplněk stravy

Terezia Gluregul 60 kapslí

Značka: TEREZIA

Terezia Gluregul obsahuje lyofilizovaný hnojník obecný, extrakt chebule srdčité, sušený zázvor a skořici. Chebule srdčitá a zázvor lékařský přispívají k udržení normální hladiny cukru v krvi.

375

Cena za 1 kus: 6,25 Kč

O produktu: Terezia Gluregul 60 kapslí

50117688

Úvod

Gluregul je doplněk stravy s obsahujem lyofilizovaného hnojníku obecného, extraktu chebule srdčité, sušeného zázvoru a skořice. Mohou ho užívat všechny osoby, které chtějí pečovat o správnou hladinu cukru v krvi. Chebule srdčitá, zázvor lékařský  a skořice přispívají k udržení normální hladiny cukru v krvi. Chebule také podporuje očistný účinek močových cest. Hnojník obecný se vyznačuje zejména vysokou výživnou hodnotou. Zázvor lékařský a skořice pomáhají udržovat normální hladinu cukru v krvi.

Hlavní vlastnosti:

  • hnojník se vyznačuje zejména vysokou výživnou hodnotou
  • chebule pomáhá regulovat hladinu cukru v krvi a podporuje očistný účinek močových cest
  • zázvor a skořice pomáhají udržovat normální hladinu cukru v krvi

Dávkování

1 kapsle 2x denně před jídlem. Kapsle se polykají celé a zapíjí vodou, nebo se rozdělí a obsah se nasype do jídla nebo do vody. Je možné užívat dle potřeby i dlouhodobě.


Složení

1 kapsle obsahuje 320 mg směsi Gluregul - [prášek sušené houby hnojníku obecného (Coprinus comatus) 150 mg, extrakt chebule srdčité (Tinospora cordifolia – GUDUCHI)  80 mg, prášek sušeného zázvoru (Zingiber officinale) 50 mg, sušená skořice (Cinnamomum zeylanicum) 20mg, prášek sušeného jalovce obecného (Juniperus communis) 20 mg]. Obal kapsle: želatina.


Upozornění

Není vhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Není náhradou vyvážené a pestré stravy a zdravého životního stylu. Vhodné pro bezlepkovou dietu. Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.