Doplněk stravy

Terezia PHYTOLAX 10 kapslí

Značka: TEREZIA

Přípravek Terezia Phytolax obsahuje 7 bylin a extraktů pro podporu střevního komfortu. Jitrocel příznivě ovlivňuje trávení a pročištění organismu. Pro dospělé a děti od 15 let.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

95

Cena za 1 kus: 9,50 Kč

Kupte ještě další produkty a získejte dopravu ZDARMA. 250 Kč

O produktu: Terezia PHYTOLAX 10 kapslí

50129545

Úvod

Zdravé trávení a podpora střevního komfortu. Terezia Phytolax je přírodní přípravek s obsahem 7 bylin a extraktů (jitrocel, švestka, proso, meruňka, lopuch, krušina, kopr). Mohou ho užívat dospělí a děti od 15 let.

Hlavní složky:

  • jitrocel udržuje střevní mikrobiální rovnováhu, harmonizuje trávení a přispívá k pročištění těla a normální funkci jater
  • krušina příznivě ovlivňuje funkci střevního traktu a podporuje přirozenou obranyschopnost
  • kopr a lopuch přispívají ke zdravému trávení

Dávkování

Užívejte 1–2 kapsle denně před jídlem, dle potřeby. Kapsle se polyká celá a zapíjí vodou, nebo se rozdělí a obsah se nasype do jídla nebo do vody. Doporučujeme zvýšit celkový denní příjem tekutin.


Složení

1 kapsle obsahuje 450 mg směsi PHYTOLAX [meruňka (Prunus armeniaca) sušený extrakt plodu 90 mg, jitrocel kopinatý (Plantago lanceolata) sušený list 90 mg, lopuch větší (Arctium lappa) sušený extrakt kořene, švestka (Prunus domestica) sušený extrakt plodu 45 mg, krušina olšová (Rhamnus frangula) sušený extrakt listu 45 mg, kopr vonný (Anethum graveolens) mletá semena, proso seté (Panicum miliaceum) extrakt ze semen]. Obal kapsle: želatina.

Lepek (mg/kg) < 5,0, vláknina (g/100 g) 21,1.


Upozornění

Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Není vhodné pro děti do 15 let, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Není náhradou vyvážené a pestré stravy a zdravého životního stylu. Vhodné pro celiaky. Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.