Terezia PleuroENZYM 60 kapslí

Doplněk stravy

Značka: TEREZIA
TEREZIA PleuroENZYM kombinuje účinky aktivních látek hlívy ústřičné, enzymů (bromelain, papain), čagy a je obohacený o vitaminy E a D3.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50106581

TEREZIA PleuroENZYM je doplněk stravy ve formě kapslí, který obsahuje houby hlívu ústřičnou a čagu, enzymy bromelain a papain, vitaminy E a D3.

  • Hlíva ústřičná obsahuje mnoho biologicky aktivních látek, deklarovaný obsah betaglukanů a houbové vlákniny.
  • Čaga (rezavec šikmý) je dřevokazná houba, běžně roste na břízách a jiných listnatých stromech. Vyskytuje se nejvíce v lesích severní Evropy a Ruska. Obsahuje řadu důležitých živin a přírodních látek (polysacharidy, betaglukany, stopové minerály, vláknina, aminokyseliny) a enzym superoxiddismutáza (SOD).
  • Bromelain je enzym obsažený v ananasu.
  • Papain je důležitý štěpící enzym z papáje.
  • Vitamin E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.
  • Vitamin D3 pomáhá udržet normální stav kostí, zubů a normální činnost svalů. Přispívá k normálnímu vstřebávání vápníku a fosforu. Podílí se na procesu dělení buněk. Příznivě působí na normální funkci imunitního systému.

Dávkování:

Užívejte 2x denně 1 kapsli před jídlem. Kapsle se polykají celé a zapíjí vodou, nebo se rozdělí a obsah se nasype do jídla nebo do vody. Je možné užívat dle potřeby i dlouhodobě.

Složení:

1 kapsle obsahuje 500 mg směsi pleuroENZYM [prášek sušené hlívy ústřičné (Pleurotus ostreatus) 250 mg, bromelain, papain, prášek rezavce šikmého/čagy (Inonotus obliquus), vitamin D3 (cholekalciferol), vitamin E (d-alfa tokoferyl acetát)] s obsahem 118,2 mg ß-glukanu ± 3,75 mg.

Obal kapsle: želatina.

Upozornění:

Není vhodné pro děti do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Není náhradou vyvážené a pestré stravy a zdravého životního stylu. Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku. Kapsli spotřebujte ihned po vyjmutí z blistru. Vhodné pro celiaky, těhotné a kojící ženy.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.