Trudi Dětský výživný olej s mateří kašičkou 150 ml

Kosmetika

Značka: TRUDI
Dětský výživný olej s mateří kašičkou Trudi jemně ošetřuje podrážděnou pokožku v oblasti plenek. Můžete jej použít i k hydrataci celého těla po koupeli. Každodenní použití.
NAVÍC Trudi Čisticí vlhčené ubrousky desinfekční 20 ks Při nákupu tohoto produktu získáte NAVÍC Trudi Čisticí vlhčené ubrousky desinfekční 20 ks za 0,01 Kč. Akce platí do 30. 6. 2023 nebo do vyprodání zásob.
119 ušetříte 16 Kč

Původní cena 135 Kč , sleva 12%

Nejnižší cena před slevou: 135 Kč

O produktu: Trudi Dětský výživný olej s mateří kašičkou 150 ml

50095750

Dětský výživný mandlový olej s mateří kašičkou Trudi jemně ošetřuje podrážděnou pokožku v oblasti plenek. Můžete jej použít i k hydrataci celého těla po koupeli. Olej je vhodný také k čištění hlavičky dítěte, rozmělňuje šupinky ve vlasech a zklidňuje suchou pokožku hlavy. Pro správnou hydrataci nanášejte olej pouze na vlhkou pokožku. Bude se lépe vstřebávat a nezanechá po sobě nepříjemný mastný film. Vhodný pro každodenní použití. 

Hlavní vlastnosti:

  • hydratuje a vyživuje
  • mírní podráždění pokožky
  • ke každodennímu použití

Složení

  • mateří kašička – vyživuje a zvláčňuje
  • mandlový olej – hydratuje a pěstí

Použití

Po koupeli či umytí zahřejte olej v dlani a jemně jej vmasírujte do vlhké dětské pokožky v oblasti plenek. V případě ošetření hlavičky naneste na vlasatou část hlavy větší množství oleje a po rozvolnění šupinek jemně vyčesejte uvolněné části kůže. Před použitím protřepejte.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.