Turbo Fat Killer concentrate 20x25 ml

Doplněk stravy

Inovovaný Turbo Fat Killer concentrate svým složením odpovídá nejmodernějším vědeckým poznatkům a trendům v oblasti váhového managementu a zdravého životního stylu.
Skladem na e-shopu
599 ušetříte 16 Kč

Původní cena 615 Kč , sleva 3%

Nejnižší cena před slevou: 615 Kč

Cena za 1 litr: 1 198 Kč

O produktu

50087602

Tekutý doplněk stravy s výtažkem ze zelené kávy a extraktem z ovoce a zeleniny s vysokým obsahem polyfenolů a karnitinem. Inovovaný Turbo Fat Killer concentrate 20x25 ml svým složením odpovídá nejmodernějším vědeckým poznatkům a trendům v oblasti váhového managementu a zdravého životního stylu. Obsahuje guaranu, která příznivě ovlivňuje metabolismus tuků a napomáhá kontrole tělesné hmotnosti. Díky obsahu kofeinu také redukuje pocit únavy a podporuje fyzickou a psychickou vitalitu. Niacin podporuje normální energetický metabolismus.

Hlavní vlastnosti:

  • guarana ovlivňuje metabolismus tuků a napomáhá kontrole tělesné hmotnosti
  • guarana podporuje normální trávení
    guarana příznivě ovlivňuje fyzickou a psychickou vitalitu
  • obsahuje kofein 92 mg/25 ml
  • niacin podporuje normální energetický metabolismus

Dávkování

2x denně 1 ampule, nejlépe mezi jídly.

Složení

L-karnitin (Carnipure®), Fiit-NS® – extrakt ovoce a zeleniny (60 % polyfenoly, 15 % flavonoidy), L-citrullin-L-malát, extrakt guarany (22 % kofein), Svetol® – extrakt zelené kávy (45-50 % chlorogenové kyseliny), aroma, kyseliny: kys. jablečná, kys. citronová; stabilizátor: karboxymetylcelulóza; konzervační látka: sorbát draselný; extrakt žen-šenu (10 % ginsenosidy), kofein přírodní, konzervační látka: benzoát sodný; sladidla: acesulfam K, sukralóza.

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování! Není určeno dětem. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy, osoby citlivé na kofein a osoby s vyšším krevním tlakem. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Zajistěte dostatečný přísun tekutin během dne. Nekombinujte s alkoholickými nápoji a sedativy! Neužívejte ve večerních hodinách s ohledem na kvalitu spánku. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.