Unilakt skořice tbl. 900 vánoční balení - termohrnek zdarma

Doplněk stravy

Značka: UNILAKT
Vlákninové tablety s řasou Chlorella a probiotickými bakteriemi, obohacené vitamínem C a skořicí.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50091757

Hledáte vhodný dáreček pro své blízké? Darujte něco zdravého a praktického.

Zlé trávení, zvýšená hmotnost, nadměrná plynatost a nepravidelnost stolice jsou známky nezdravého životního stylu a hlavně nekvalitní životosprávy. Dopřejte svým blízkým comfort příjemného pocitu  v břiše výhradně přirodní cestou.

Unilakt je pro mnohé odpověď při hledání ideálního zdravého řešení, jak dostat svoje trávení pod kontrolu – upravit trávení nebo utlumit hlad při redukční dietě a ještě navíc prospět tělu s dávkou superpotravin.

Produkt je zejména vhodný pro lidi s nezdravým životním stylem spojeným též s nadýmáním a plynatostí. Vhodný je také pro starší lidi se zhoršeným trávením a nedostatečné nebo nekvalitní výživě. Díky sytícímu efektu je Unilakt oblíbeným doplňkem stravy při redukčních dietách.

Vyvinut pod záštitou českých odborných společností před více než 20ti lety. UNILAKT je jeden z přeborníků superpotravin v Čechách. Jde o jedinečnou kombinaci přírodních  komponentů – Jablečná vláknina, Chlorella, Probiotikum, Skořice, obohacen o vitamín C, které Vám kromě pocitu sytosti a spokojeného zažívání pomůžou doplnit tělo o důležité látky nezbytné pro posílení obranyschopnosti organismu a  udržení normální hladiny cholesterolu. Vše přírodní cestou.

Navíc!

Myslíme i na pitní režim. Trendy Termohrnek jako součást nádherného Vánočního balení vhodný pro rodiče, prarodiče nebo kohokoliv, kdo řeší redukční dietu nebo problém s trávením.

 

UNILAKT SKOŘICE

Digestive formula

30ti denní intenzivní detox program

-          při nezdravém životním stylu

-          při nadýmání a plynatosti

-          při redukčních dietách

-          při nekvalitní výživě

 

SYTÍCÍ EFEKT *DIGESTIVE FORMULA *IMUNITY BOOSTER * ANTI - GAS* BODY PROTECTION

VLÁKNINA *CHLORELLA *VITAMÍN C * PROBIOTIKUM* SKOŘICE

 

Chlorella v našem produktu

Chlorella je jedlá sladkovodní řasa, která patří mezi tzv. zelené superpotraviny díky svému složení plném aktivních látek potřebných pro organismus. Buněčná stěna Chlorelly je pro člověka nestravitelná, tudíž v případě lidské výživy je potřebné narušit buněčnou stěnu, což je laboratorní proces (dezintegrace), který docílí výrazně vyšší vstřebatelnosti živin. Tento proces se nedělá automaticky a je spíš raritou než pravidlem u mnohých přípravků.

 

Co Vám garantuje náš přípravek?

Přístup k živinám. Naše Chlorella pochází z kontrolovaného pěstování v České republice pod záštitou Mikrobiologického ústavu v Třeboni.

Kromě dezintegrace je tu garantována i forma pěstování. Naše řasa je pěstovaná v pitné vodě, která omezuje přístup cizorodých toxinů k řase. Tím, že Chlorella dokáže absorbovat toxiny nejen z organismu, ale samozřejmě i z prostředí kde roste, je toto velmi důležitý faktor při hodnocení kvality.  

Složení: jablečná vláknina (45 %), sušená zelená řasa Chlorella (5 %), skořice (Cinnamoum zeylanicum) (4 %), probiotická kultura Enterococcus faecium, vitamín C (kyselina askorbová), sušené odtučněné mléko, cukr, zahušťovadlo: oxidovaný bramborový škrob; inulín(3 %), mikrokrystalická celulóza, sůl: stearan horečnatý.

 

Referenční hodnota příjmu:

ve 100 g

v 10 g (15 tab.)

Energetická hodnota

1164 kj (277 kcal)

116,4 kj (27,7 kcal)

Tuky

1,70 g

0,17 g

Nasycené mastné kyseliny

0,36 g

0,04 g

Sacharidy

52,50 g

5,25 g

Cukry

37,00 g

3,70 g

Bílkoviny

11,50 g

1,15 g

Vláknina

26,00 g

2,60 g

Sůl

  0,25 g

0,025 g

Beta-karoten

5,00 mg

0,50 mg

Vitamín B12

4,00 µg               (160% RHP)

0,40  µg      (16% RHP)

Vitamín C

350,00 mg         (437% RHP)

35,00 mg    (43,7 % RHP)

Kyselina listová

210,00  µg           (105% RHP)

21,00  µg    (10,5 % RHP)

Hořčík

600,00 mg         (160% RHP)

60,00 mg    (16 % RHP)

Vápník

650,00 mg         (81% RHP)

65,00 mg      ( 0,8 % RHP)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

(RHP – Referenční hodnota příjmu, RHP u průměrné dospělé osoby (8 400kJ/2000kcal).

Doporučená denní dávka: 15 tablet denně rozdělených do dvou až tří dávek. Jako doplněk stravy při redukční dietě 3 x denně 10 tablet (půl hodiny před jídlem), max. 30 tablet denně. Tablety se koušou nebo polykají. Jednotlivé dávky je nutné zapít nejméně 250 ml tekutiny.

Tabletami Unilakt se skořicí je také možno nahradit jedno denní jídlo. Při prvním užívání je doporučován pozvolný náběh rozvržený do několika dávek.

 

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.