Uriage Bariésun XP krém SPF 50+ 40 ml

Kosmetika

Produkt již není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

Díky velmi účinnému komplexu filtrů zajištuje krém XP ochranu před UVA a UVB zářením extrémně fotosenzitivní pleti (pleť po dermo-estetických zákrocích, trpící fotodermatózami, přecitlivělostí na sluneční záření, poruchami autoimunity a nerovnoměrnou tvorbou pigmentu). Termální voda Uriage s jedinečným účinkem proti působení volných radikálů, ve spojení s vitamíny C a E, ochraňuje buňky až na úroveň jejich DNA. 

Zabraňuje stárnutí - Termální voda Uriage jako základ výrobků řady BARIÉSUN bojuje proti škodlivým vlivům slunečního záření. Kožní bariéra je posílená a DNA je chráněno proti poškození vlivem UV paprsků*.

*Publikace 2014: Joly F, Lefeuvre L. Journ Cosm Dermatol Scien Appl 2014; 4:99-106.

Chrání před UV paprsky - Nové složení poslední generace filtrů poskytuje velmi vysokou ochranu proti UV záření. Tento krém zaručuje fotostabilitu a široké pokrytí UVA a UVB paprsků.

Intenzivně hydratuje - Tento krém, obohacený o Aquaspongines a Termální vodu Uriage, poskytuje intenzivní ochranu proti vysoušení.

Účinné látky:

  • Termální voda Uriage
  • Fotoprotektivní organo-minerální komplex
  • Vitamíny C a E
  • Aquaspongines
 
Je hypoalergenní, nezpůsobuje tvorbu komedonů. Bez parfemace, bez alkoholu.
Testováno na kůži s patologií (Xeroderma Pigmentosum „děti na Měsíci")
 
Doporučení:
Před pobytem na slunci jemně naneste rovnoměrnou vrstvu tak, abyste pokryli celý povrch odhalené pokožky. Aplikaci opakujte zvláště po opocení, plavání či osušení. Přestože jste dobře chráněni, redukujte pobyt na slunci na minimum. Přímému slunci nevystavujte miminka ani děti.
 
Obsah: 40ml tuba
 
Zdroj: www.uriage.com

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.