Uriage EAU Thermale Travel Kit

Kosmetika

Značka: URIAGE
5.0
Péče o obličej a tělo sbalená na cesty. Uriage EAU Thermale Travel Kit obsahuje mycí krém, hydratační krém, micelární vodu a termální vodu Uriage ve spreji.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
249 ušetříte 50 Kč

Původní cena 299 Kč sleva 17%

O produktu

50135362

Nepostradatelná péče o obličej a tělo sbalená na cesty. To je Uriage EAU Thermale Travel Kit, která obsahuje Mycí krém 50 ml, Hydratační krém 15 ml, Micelární termální vodu 50 ml a Termální vodu ve spreji 50 ml.

Péče o pleť i tělo s termální vodou Uriage

  • Mycí krém šetrně čistí obličej a zbavuje ho nečistot i kožního mazu. Jeho pěnivá formule příjemně voní a je vhodná ke každodennímu použití.
  • Hydratační krém s lehkou rozplývající se texturou obohacený o termální vodu Uriage a hydratační komplex hydratuje a vyživuje pleť a navrací jí pružnost a jas. 
  • Micelární termální voda na bázi vysoce čisticích micelárních složek a zklidňujicí termální vody Uriage šetrně odstraňuje make-up, čistí a hydratuje citlivou, normální až suchou pleť. Není třeba ji oplachovat.
  • Termální voda Uriage bohatá na minerály s izotonickým složením vytváří bariéru proti alergenům a bakteriím. Je vhodná pro každodenní zklidnění, hydrataci a ochranu citlivé pleti.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.