Uriage Hyséac Nové pleťové sérum 40 ml

Kosmetika

Akce 3 za cenu 2 Při nákupu 3 produktů z produktové řady Uriage Hyséac v libovolné kombinaci získáte nejlevnější za 0,01 Kč. Akce platí do 30. 9. 2021, nebo do vyprodání zásob. Podmínky akce

Skladem na e-shopu

O produktu

Cílená péče o mastnou pleť s akné s vysokou koncentrací dermatologicky aktivních složek. Uriage Hyséac Nové pleťové sérum redukuje nedokonalosti pleti a omezuje jejich další vznik. Exkluzivní složení založené na inovativních aktivních složkách a keratoregulátoru AHA kyselin každým dnem postupně zjemňuje texturu pokožky a obnovuje zářivost pleti. Uriage Hyséac Nové pleťové sérum je také ideálním podkladem pro make-up. Nemastný, ultralehký gel se rychle vstřebává a je vhodný nejen pro dívky, ale i pro chlapce.

Výsledek:

  • redukuje nedokonalosti
  • zjemňuje strukturu pokožky
  • podporuje její přirozený jas
  • viditelný výsledek již po 7 dnech*
  • působí proti návratu obtíží

Testováno na pokožce obličeje se sklonem k akné

Klinické hodnocení účinnosti a snášenlivosti provedené pod dermatologickou kontrolou, použití dvakrát denně po dobu 56 dní: - 35 % komedonů a mikrocyst; zjemnění struktury pokožky + 150 %; sjednocenější pleť + 130 %. Za měsíc po ukončení použití trvá účinek zamezující návratu potíží: -39 % černých teček, pokožka zůstává 100% čistá.

Složení

Lékořice redukuje nadměrnou mastnotu; Komplex TLR2-Regul podporuje přirozené obranné funkce pokožky; Komplex MPA-regul reguluje povrchový mikrobiofilm, který tak lépe chrání pokožku před C. acnes; Komplex AHA 6 % (kyselina glykolová, jablečná a mléčná) ovlivňuje hyperkeratinizaci, zvyšuje kvalitu pokožky, zjemňuje její texturu, obnovuje ji; Termální voda Uriage 10 % hydratuje, zklidňuje a příznivě působí na kožní bariéru; Čistič pórů (Lens esculenta) stahuje póry; Zinek: zmatňuje pleť. Nekomedogenní formule s parfemací, 82 % aktivních složek přírodního původu. Konzervanty: Chlorphenesin.

Použití

Nanášejte ráno a/nebo večer na očištěnou a osušenou pleť, samotný nebo v kombinaci s přípravkem Hyséac 3-regul.

Upozornění

Vyhněte se kontaktu s očima. Tento produkt obsahuje AHA kyseliny, v případě vystavení slunci používejte fotoprotekční přípravek.

*Klinická studie – 17 dobrovolníku – aplikace 2x denně – sebehodnocení.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.