Urtekram Deodorant Aloe vera roll-on 50 ml

Kosmetika

Značka: URTEKRAM
Zklidňující kuličkový deodorant s výtažky z aloe vera. Vhodný k péči i o citlivou pokožku. Eliminuje zápach a brání nadměrnému pocení.
Skladem na e-shopu
169

O produktu

50112489

Zklidňující kuličkový deodorant s výtažky z aloe vera. Vhodný k péči i o citlivou pokožku. Pořiďte si kuličkový deodorant, který vás udrží svěží a bez nepříjemného pocení a zápachu. Deodorant se snadno nanáší pomocí kuličkového aplikátoru a zajistí příjemnou, svěží vůni. Ani při opakovaném použití nedráždí pokožku, můžete ho tedy opakovaně aplikovat kdykoliv během dne dle potřeby. Deodorant působí přirozenou cestou a zbytečně neucpává pleťové póry. Deodoranty bez sloučenin hliníku nejsou testovány na zvířatech a díky složení jsou vhodné i pro vegany.

Výsledek:

  • eliminuje tělesný zápach
  • brání nadměrnému pocení
  • zklidňuje pokožku

Složení

Kuličkový deodorant obsahuje přírodní rostlinné výtažky. Aktivní látka aloe vera brání vzniku tělesného zápachu. Kamenec v kombinaci s esenciálními oleji eliminuje nadměrné pocení, aniž by přitom deodorant ucpával pleťové póry nebo způsoboval podráždění pokožky.

Použití

Aplikujte na čistou a důkladně usušenou pokožku podpaží. V dostatečném množství naneste pomocí kuličkového aplikátoru a nechejte vstřebat. Opakovaně používejte kdykoliv během dne dle potřeby, abyste zabránili vzniku skvrn na oblečení a zápachu z potu.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.